dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--123456-->
Bieżąca strona:2 z 6
Re: Jaskinia Niedźwiedzia w Złotym Potoku
Autor: hassel (IP zapamiętane)
Data: 28 Sep 2006 - 13:47:58

Maciek czy ta jaskinia (76m.dl.) posiada jakies obszerniejsze fragmenty czy to cos w typie Szczeliny frakcji N. (tzn. same ciasnoty)?????.

Re: Jaskinia Niedźwiedzia w Złotym Potoku
Autor: speleolog (IP zapamiętane)
Data: 28 Sep 2006 - 20:30:18

Jest to dość obszerna jaskinia.

Re: Jaskinia Niedźwiedzia w Złotym Potoku
Autor: maciek (IP zapamiętane)
Data: 29 Sep 2006 - 11:06:34

Jaskinia zaczyna sie obszerna salą z której rozchodzą się dwa ciągi - prawy to wznoszący się korytarzyk zakończony kominkiem oraz lewy - ciasna szczelina z zaciskiem, którego akurat nie pokonałem. Dalej z tego co wiem są niewielkie partie ale ciąg tn rozwija sie w interesujacym kierunku wgłąb masywu i są tu szanse na wydłużenie jaskini.

Re: Jaskinia Niedźwiedzia w Złotym Potoku
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 29 Sep 2006 - 11:14:31

a za to w jaskini ostreznickiej sa szanse znalezienia pozostalosci po osadnikach zamku :)) jak np. groty, monety itp,ale trzeba dobrze szukac :))

Re: Jaskinia Niedźwiedzia w Złotym Potoku
Autor: hassel (IP zapamiętane)
Data: 29 Sep 2006 - 20:37:16

Interesujace!!! Czyli otworu tej dziury mam szukac na prawo od Niedzwiedziej ,u podnoza skal na tym samym poziomie co otwor Niedzwiedziej -Tak?

Re: Jaskinia Niedźwiedzia w Złotym Potoku
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 30 Sep 2006 - 03:05:18

ostreznicka? niee, to pare km dalej...

Re: Jaskinia Niedźwiedzia w Złotym Potoku
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 30 Sep 2006 - 10:53:25

Jaskinia ostreznicka znajduje sie pod ruinami zamku ostreznickiego. Jedziesz droga z Janowa na Zloty Potok, Zarki Zydowskie. Po przejechaniu zrodel Zygmunta ,ktore sa po prawej stronie, przejezdzasz jeszcze jakies 0.5 km i po lewej stronie masz smazalnie pstragow. Tam zostawiasz na parkingu autko i idziesz w las, naprzeciw smazalni.

Re: Jaskinia Niedźwiedzia w Złotym Potoku
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 30 Sep 2006 - 12:21:41

rownie dobrze mozesz auto zostawic na drodze ktora odbija w lewo od drogi glownej, kolo baru, idziesz sciezka i masz tabliczke (taka jak na sokolich) informujaca ze tutaj jest jaskinia, ja osobiscie nic nie znalazlem,ale widzialem cos z tej groty, dla dobar dziury nie powiem narazie co, jak cos to na priv.

pozdrawiam.

Re: Jaskinia Niedźwiedzia w Złotym Potoku
Autor: hassel (IP zapamiętane)
Data: 30 Sep 2006 - 16:18:51

Jasna Cholera Chlopaki przeciez nie pytam o Ostreznicka tylko o ta, kolo Niedzwiedziej!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Pozdro!!!

Re: Jaskinia Niedźwiedzia w Złotym Potoku
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 30 Sep 2006 - 16:21:03

ja tam zadnej nie widzialem hmm?? cze to ta po lewej od nidzwiedziej? ale to nie jaskinia a wieksze schronisko...

Idź do strony:  <--123456-->
Bieżąca strona:2 z 6


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss