dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--123456-->
Bieżąca strona:5 z 6
Re: j.zielona gora, cabanowa, komarowa, towarna...
Autor: giepe2 (IP zapamiętane)
Data: 09 Jul 2007 - 15:53:58

Hehe ;p

nie wiem, nie zaglądałem nigdy pająkom w krok w poszukiwaniu kloaki [czy co one tam mają:)], ale to chyba między czwartą a piątą nóżką, jak mniemam :) A może gdzieś indziej... A jeżeli potrafią przegryźć skórę, to tym bardziej -> kompleks czarnej wdowy :p

Arachnofilia - powstała cała trylogia filmowa o tym zjawisku. We wszystkich Spidermanach on tam normalnie się całował z taką jakąś laską...
A jeszcze jakby pająk był martwy...

Dobra, bo się z tego zrobi forum perwersji.

Chociaż - to może być nowy wątek - przyznajcie się - ile razy się całowaliście w jaskiniach? :) [mówię o całowaniu, nic więcej...]

Re: j.zielona gora, cabanowa, komarowa, towarna...
Autor: Jura (IP zapamiętane)
Data: 10 Jul 2007 - 12:28:51

Kiedyś jakiś "geniusz" zawiesił w małej jaskini dol. Kobylańskiej (przy Lotnikach) takiego odpustowego, ogromnego i włochatego pająka. Jedna ze zwiedzających dziurę dziewczyn przy panicznym wycofie złamała sobie dwa palce. Nie mówiąc o szoku, jaki przeżyła.

A żeby uchronić się przed ukąszeniami pająków, w jaskiniach nosi się jednoczęściowe, grube kombinezony. A na głowie kask, by nam się nietoperz we włosy nie wkręcił.

Re: j.zielona gora, cabanowa, komarowa, towarna...
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 11 Jul 2007 - 00:30:23

hehe niezla rzeka powstala z mojego tematu:)

a powiem wam, ze ostatnio "Pani przewodnik", w jednej ze stacji C+ (program o jaskini Raj), poinformowala ze pajak Meta Menardi ktory tez tam wystepuje jest nie jadowity:))))


dobre:)

Pozdrawiam)


Re: j.zielona gora, cabanowa, komarowa, towarna...
Autor: markpm (IP zapamiętane)
Data: 11 Jul 2007 - 09:21:28

i dobrze, że się temat rozkecił - po kilkudniowych przestojach na tym forum, wreszcie się coś dzieje:)

taaa, mogła zademonstrować, jaki on jest "niejadowity";]

Re: j.zielona gora, cabanowa, komarowa, towarna...
Autor: giepe2 (IP zapamiętane)
Data: 13 Jul 2007 - 17:19:58

Wczoraj byłem w Ostrężnickiej i wczołgując się wgłównym wejściem prawym skrzydłem doczołgałem się do jakiejś kolonii. Było ich tam kilkanaście, w tym jeden taki duży [matka?]. Przyznam, że potulnie się wycofałem...
Pani pogodynce polecam wizytę w takiej jaskini :)

Re: j.zielona gora, cabanowa, komarowa, towarna...
Autor: markpm (IP zapamiętane)
Data: 14 Jul 2007 - 09:55:23

kolonii?? rewelacja:D teraz widziałem duuużo małych pajączków, więc pewnie się wylęgły. i pomyśleć że to mogą być małe tylko z jednego kokona...;/

Re: j.zielona gora, cabanowa, komarowa, towarna...
Autor: giepe2 (IP zapamiętane)
Data: 14 Jul 2007 - 15:17:34

No super wielka rewelacja!
Same małe to ok, można ominąć, ale zauważyliśmy taką dużą, więc pomyśleliśmy, że to matka. A nie chciałbym być w okolicy ich pająkodzieci, kiedy i ona tam jest :()
[hmm... w sumie to byłem :/]

Re: j.zielona gora, cabanowa, komarowa, towarna...
Autor: markpm (IP zapamiętane)
Data: 14 Jul 2007 - 16:46:24

pająki nie opiekują się potomstwem, więc nie bój się jeśli dzieci są w pobliżu:)

Re: j.zielona gora, cabanowa, komarowa, towarna...
Autor: giepe2 (IP zapamiętane)
Data: 16 Jul 2007 - 10:17:59

nie??
O, tego nie wiedziałem.
Dzięki za info.
Ale to nie zmienia faktu, że ten jeden był całkiem spory w porównaniu do pozostałych. Można było odczuć respekt :)
A jutro już wybywam do Anglii [ech, życie... :)], więc nie będę zaglądał na forum jakiś czas.
Żegnam wszystkich do odwołania [może uda mi się jeszcze jutro rano zajrzeć].
Życzę wielu wakacyjnych głębokich i mokrych penetracji jaskiniowych!!!

Re: j.zielona gora, cabanowa, komarowa, towarna...
Autor: markpm (IP zapamiętane)
Data: 17 Jul 2007 - 11:16:27

miłej pracy giepe2!:D

Idź do strony:  <--123456-->
Bieżąca strona:5 z 6


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss