dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--123
Bieżąca strona:3 z 3
Re: Mój pierwszy raz
Autor: giepe2 (IP zapamiętane)
Data: 27 Feb 2007 - 15:07:43

Hmm... pierwszy raz. Tego się nie zapomina :)
[a może?]
To było w podstawówce, Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie. Wyszedłem stamtąd ze szczeną na wysokości kolan...
Ale tak całkiem całkiem bez przewodnika, to zaczynałem od Tatr, podobnie jak hkola - Raptawicka i Mylna.
A potem poszło!!! :)
Kiedy ja znów wyjadę w jaskinie??? [myślicie, że skoro byłem 3 tygodnie temu, to znów dadzą mi urlop? :)]

Re: Mój pierwszy raz
Autor: Zodiak (IP zapamiętane)
Data: 19 May 2010 - 19:36:34

Pamiętam swój "pierwszy" raz z jaskiniami. To było dwudniowe turnee po Jurze. Pierwszego dnia okolice Podlesic. Obowiązkowo, Jaskinia Głęboka i ten parszywy, błociasto-gliniasty korytarzyk :). Ale nie to było najgorsze :) Dałem się namówić przez ojca na Jaskinię Berkową :) To dopiero była jazda!!! Po wytarzaniu się w dziurze jak dżdżownica kolej przyszła na jaskinię Sulmową, Żabią i oczywiście Wielką Studnię Szpatowców.
Ale najlepszy był dzień drugi. Jaskinia Pod Sokolą Górą i oczywiście Jaskinia Studnisko!!!!
W taki sposób zakochałem się w tym sporcie :)

Re: Mój pierwszy raz
Autor: maciek_czer (IP zapamiętane)
Data: 01 Oct 2010 - 08:55:14

Moja "pierwsza" to oczywiście "W Zielonej Górze" w wieku 8 lat z całą II klasą, pod okiem wychowawcy :) Potem długo, długo nic i z synem (moim :) ) znów w Zielonej Górze, Olsztyńska, Cabanowa, W Kielnikach, Magazyn itp. Teraz z klubem różne...

Re: Mój pierwszy raz
Autor: Misiu (IP zapamiętane)
Data: 03 Dec 2010 - 18:51:49

Mój pierwszy raz to wakacje 1983 roku i jaskinia sucha - była lina konopna, świeczki i adrenalina :)



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-12-03 18:57 przez Misiu.

Re: Mój pierwszy raz
Autor: Michasko (IP zapamiętane)
Data: 15 Jan 2011 - 11:37:27

Cześć:)
Jestem tu nowy i dopiero sie oswajam.
Moimi pierwszymi jaskiniami były wszystkie jakie udało mi się znaleźć w rezerwatach 'Węże' oraz 'Szachownica'.
Tutaj linki do ich opisów:
Węże: [dzialoszyn.com.pl]
Szacownica: [dzialoszyn.com.pl]

Szukając na forum nie znalazłem nawet wzmianki nt. tych jaskiń, nie pozostaje mi więc nic innego jak tylko polecić wam te okolice ;)
Obydwa rezerwaty znajdują sie od siebie w niewielkiej odległości kilku kilometrów. Gdyby ktoś potrzebował jakichś wskazówek dojazdu (obydwa rezerwaty są dość daleko polnymi/leśnymi od dróg asfaltowych), niech pisze na michasko37@gmail.com :)

Pozdrawiam,
Michał.

Re: Mój pierwszy raz
Autor: justbiel (IP zapamiętane)
Data: 16 Jan 2011 - 21:42:29

Michasko Napisał(a):
> Cześć
> Jestem tu nowy

No witamy, witamy.

>...i dopiero sie oswajam.

zauważyliśmy :)

> Szukając na forum nie znalazłem nawet wzmianki
> nt. tych jaskiń,

W podczas szukania należy zmienić parametr "ostatnie 30 dni" na "wszystkie dni"


>nie pozostaje mi więc nic
> innego jak tylko polecić wam te okolice (...) Gdyby
> ktoś potrzebował jakichś wskazówek dojazdu (...) niech
> pisze

będziemy mieć na uwadze :)
coś niecoś o Jurze jeszcze Tutaj:
[www.sktj.pl]

pozdrawiam


Idź do strony:  <--123
Bieżąca strona:3 z 3


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss