dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--123456
Bieżąca strona:6 z 6
Re: Dlaczego zamknięta jest jaskinia Wiercica ?
Autor: ankai (IP zapamiętane)
Data: 29 May 2006 - 16:53:31

model Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Więc z kąd ta diagnoza?? Jedno jest pewne
> pana opinia i epitety świadczą o chamstwie

Pragnę dodać że Pana ortografia p. model świadczy o glupocie a syf panujacy aktualnie w Wiercicy o skrajnej hipokryzji speleotreka!

Re: Dlaczego zamknięta jest jaskinia Wiercica ?
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 29 May 2006 - 17:34:50

Ankai bylas teraz na otwarciu ze tak wnioskujesz?

Re: Dlaczego zamknięta jest jaskinia Wiercica ?
Autor: ankai (IP zapamiętane)
Data: 30 May 2006 - 11:13:30

Owszem, bylam.
Speleotrek to niewatpliwie b. sympatyczni ludzie, ale w swojej naiwnosci sadzilam ze jesli ktos "opiekuje" sie jaskinia to równiez w niej sprzata (po sobie?), a nie tylko pije przy otworze.
Skoro jest tylu chetnych na wejscie to moze by zorganizowac akcje wynoszenia smieci?!

Re: Dlaczego zamknięta jest jaskinia Wiercica ?
Autor: model (IP zapamiętane)
Data: 30 May 2006 - 18:33:09

Pani ankai, myśle, że moja ortografia świadczy o moim braku umiejetności pisania w języku Polskim, a nie o głupocie, ale dziekuje za miłe słowa. Uprzejmośc w srodowisku jaskiniowym zawsze mile widziana. Nie byłem pod dziurą, to i pod nia nie piłem, nie wiem kim pani jest, ale jeżeli byliśmy razem przy jednym ognisku tego dnia na Jubileuszu, to pewnie piliśmy razem. Jeżeli jestem w jakiejś jaskini, to nie zostawiam w niej niczego i zabieram z niej wszystko co mogłoby wyglądem przypominać śmieci i nie ważne, czy to chroniona przez nas jaskinia, czy też nie. Mam nadzieje, że po pani odwiedzinach w tej jaskini jest czysto i wyniosła pani z niej cały ten bałagan. Co do picia czegokolwiek, to myśle, że jest to wyłącznie sprawa pijącego i w żadnym wypadku pani (rozumiem osoby postronnej i nie biorącej udziału w tym haniebnym czynie). Inną sprawą jest czy moja skromna osoba pochwala ten "obyczaj", czy nie. Pozdrawiam i prosze o nie zwracanie uwagi na moją ortografie, uwielbiam robić "błędy".

Re: Dlaczego zamknięta jest jaskinia Wiercica ?
Autor: ankai (IP zapamiętane)
Data: 31 May 2006 - 11:01:19

Przychylajac sie do Pana prosby obiecuje nie zwracac uwagi na bledy ortograficzne (oraz wszelakie inne) w Pana szanownego postach.
Jaskini oczywiscie nie posprzatalam poniewaz moje wypowiedzi wynikaja wylacznie z pieniactwa, a nie ze szczerej checi poprawy "stanu" polskich jaskin. Przepraszam wszystkich, ktorzy poczuli sie urazeni i przyrzekam nie proponowac wiecej szalenczych akcji sprzatania skoro problem smieci najwyrazniej nie istnieje.

Re: Dlaczego zamknięta jest jaskinia Wiercica ?
Autor: Jurasz (IP zapamiętane)
Data: 08 Feb 2007 - 22:49:25

Mam pytanie od kiedy i w jaki sposób można zwiedzic jaskinie Wiercicę ? -
po pewnie teraz nie zabardzo bo nietoperki se śpią.

Re: Dlaczego zamknięta jest jaskinia Wiercica ?
Autor: justbiel (IP zapamiętane)
Data: 09 Feb 2007 - 07:18:38

Sugerował bym w sprawie wejść to tej jaskini jak i wiernej zadawać pytania na priva koledze Model.
Oficjalna informacja spowoduje zaraz lawinę chętnych.

Z tego co widziałem na stronie to w najbliższym czasie odbędzie się liczenie nietoperzy 24.2.2007r.
Może jakbyś miał się przydać to dało by się załapać przy okazji otwierania klapy.

Popytać zawsze można : )

Idź do strony:  <--123456
Bieżąca strona:6 z 6


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss