dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--123-->
Bieżąca strona:2 z 3
Re: brzozowa
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 24 Jul 2007 - 09:43:19

Wiesz, sam nie wiem o co mi chodzi :|

Oczywiście nie chodziło mi o dewastację...raczej o to, że jeśli wejście jest zakryte, to po to by nie wchodzić... czy jak napisałeś tylko wtedy gdy jest wejście organizowane. Wydawało mi się (nie próbowałem) że klapa wejściowa jest prosta do podniesienia... może się mylę. Jakby nie było nie jestem zrzeszony więc na wejście organizowane pewnie nie mam szans.

A co do wiedzy o położeniu... napisałem że wiem ze zdziwieniem (smile po wypowiedzi) bo wcześniej są posty ludzi którzy szukają tą jaskinię.

... a może można podpiąć się do wejścia organizowanego ...

Re: brzozowa
Autor: zoog (IP zapamiętane)
Data: 25 Jul 2007 - 21:32:21

hehehe ale szum... cały dowcip polegał na tym że jechałem weryfikować mapę compasa w terenie... a co do zamykania pewnych jaskiń to chyba nie do końca jest zgodne z prawem, ale to chyba temat na inny wątek wiec udawajmy że go nie poruszylem...

Re: brzozowa
Autor: egzor (IP zapamiętane)
Data: 26 Jul 2007 - 10:20:00

Nic już nie mówiełem
...Spadam !



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2007-08-06 08:42 przez egzor.

Re: brzozowa
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 26 Jul 2007 - 10:48:41

Hmm, sorry, ale nic nie pisałem o wyłamywaniu.
Napisałem, że _wydawało_ mi się, że klapa wejściowa jest prosta do podniesienia. Przykro mi że klapa przypomina mi właz do studzienki kanalizacyjnej... ale nie wiem co w tym złego.

Napisałem też, że wejście jest po to zakryte by tam nie wchodzić (mimo powyższego). Nie zamierzam tego robić sam, a tym bardziej z dziećmi. Co do dzieci, to również uważam że są największym skarbem, nie porównywałem ich z brzozową, ani inną jaskinią. Nawet nie pomyślałbym o takim porównaniu... chyba że chodziło Panu o bezpieczeństwo przemierzania jaskini Brzozowej, co jest o tyle dziwne, że nie zamierzam tam wchodzić (mimo olbrzymich chęci) z powodu jak już wspomniałem, zakrytego wejścia.

Mam nadzieję że jasno wyraziłem swoje zdanie.

-- jeśli kiedyś będzie możliwość poznania jaskini z osobami opiekującymi się nią, skorzystam z przyjemnością --




Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2007-07-26 10:50 przez folko.

Re: brzozowa
Autor: justbiel (IP zapamiętane)
Data: 01 Aug 2007 - 16:01:20

Egzor - coś tam podpijasz przy kompie ? Sory ale Twoja wypowiedź jakaś z kontekstu wyrwana i wogóle bez sensu : )

folko - wejście jest ogólnodostępne dla zainteresowanych właśnie po to, by ci niezrzeszenie i amatorzy nie wpadali na idiotyczne pomysły z rozwalaniem klap za kilka tysięcy, nie wspominając o szkodach jakie wyrządzają w środku. Tak wejście jest pod kontrolą, w środku nic się nie da zniszczyć i można pogadać z fajnymi ludźmi przy piwku.

Zapytaj Roberta P. - opiekuna jaskinii

namiar:

[hktj.i365.pl]

Re: brzozowa
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 02 Aug 2007 - 07:06:36

Dziękuję za informacje. Na pewno skorzystam :)

Re: brzozowa
Autor: badlands 30 (IP zapamiętane)
Data: 07 Aug 2007 - 19:01:39

to w koncu mozna do niej wejsc czy jest zamknieta i gdzie mozna znalezc tego opiekuna tej jaskini

Re: brzozowa
Autor: hassel (IP zapamiętane)
Data: 07 Aug 2007 - 21:12:51



opiekuna mozna znalezc w Necie ,dwa razy do roku jaskinia jest otwierana....

Re: brzozowa
Autor: badlands 30 (IP zapamiętane)
Data: 08 Aug 2007 - 17:32:11

dziek tylko gdzie go szukac na necie

Re: brzozowa
Autor: pylon (IP zapamiętane)
Data: 13 Aug 2007 - 10:31:06

Więcej informacji dotyczących opiekuna J. Brzozowej czyli Speleoklubu Brzeszcze (dawny HKTJ Brzeszcze) na stronie internetowej:
[www.speleobrzeszcze.prv.pl]

Jaskinia jest otwierana i udostępniana do zwiedzania kilka razy w roku, w zależności od zainteresowania. Najlepiej skontaktować się z Prezesem i zaptytać kiedy jaskinia będzie otwarta.

Pozdrawiam
pylon

Idź do strony:  <--123-->
Bieżąca strona:2 z 3


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss