dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--123-->
Bieżąca strona:2 z 3
Re: Nowe zjawisko rasowe na forum
Autor: mike55 (IP zapamiętane)
Data: 24 Jan 2007 - 23:02:39

Nie wywołuj wilka z lasu bo się pojawi by zatruć życie na forum i ...
przywali takim tekstem że aż się bedzie chciało płakać z jej "inteligencji" :)

Re: Nowe zjawisko rasowe na forum
Autor: a_sia (IP zapamiętane)
Data: 26 Jan 2007 - 07:55:29

Ad. Infrat

Tu się wymienia poglądy, szanowny panie.
Nic waćpan nie masz do powiedzenia o tym zatęchłym bagienku?

Ludzie wchodzą do jaskiń po spożyciu, oszołomy publikują mityczne jaskinie i "cała"??? Polska prosi udowodnij , że istnieje... . Sfora niezrzeszonych sępów wyczekuje, gdzie dziś na weekend ("nowa dziura, nowa dziura ..."). Nieliczni zaś naiwni, liczą, że uda im się wymienić poglądy i uzyskać wartościowe informacje. Itd ... Wszystkiego nie napiszę i nie dopowiem, wszak miło mieć coś "na potem".

Pozdrawiam. Asia

Re: Nowe zjawisko rasowe na forum
Autor: Robert (IP zapamiętane)
Data: 27 Jan 2007 - 22:09:13

ło Jezu, co tu się dzieje ? toż to klasyka [dziecineo.prv.pl]

Re: Nowe zjawisko rasowe na forum
Autor: Infrat (IP zapamiętane)
Data: 29 Jan 2007 - 01:16:36

Na sam początek wypadałoby zaznaczyć, że grotołazi przeważnie należą do pewnego gatunku zwierząt zwanego ludźmi (myślę, że i Ty również - szanowna białogłowo). Przez ów fakt, nikt nie zaprzeczy, że i wśród tejże społeczności znajdują się "oszołomy". Aczkolwiek Twoja argumentacja wobec której właśnie wśród "oszołomów" miałyby się znaleźć te osoby o których często piszesz dokonując - rytualnego niemal - aktu "zdemaskowania" nick'a (sam się pomału zaczynam bać - notujesz gdzieś te nazwiska? byłoby to niczym lista Wildstein'a), jest dla mnie conajmniej niezrozumiała i nie jasna. Może nawet nie sama argumentacja, co dowody (choć może to wynikać z mojego niedoświadczenia, które w porównaniu z Twoim jest zdecydowanie znikomsze). Azaliż człowiek dzielący się wynikami swojej pracy jaskiniowej na forum, od razu musi je zaśmiecać? Czy ludzie uczestniczący w speleo-imprezie zrazu muszą być alkoholikami i wandalami?

Jeżeli nawet ktoś tu publikuje jakieś fałszywe dane, na temat fałszywych jaskiń czy odkryć i tak prędzej czy później prawda sama na wierzch wypłynie. Człowiek się skompromituje tym samym i na tym się skończy.

>> "(...) Sfora niezrzeszonych sępów wyczekuje, gdzie dziś na weekend ("nowa dziura, nowa dziura ..."). (...)"
I tu znowu może się okazać, że ja się po prostu nie znam, albo czegoś nie rozumiem, ale czy walor odkrywczy, w "zabawie" zwanej speleologią, nie jest również ważną i potrzebną sprawą? Czy speleologia mogłaby istnieć, gdyby nie ludzie, których pasją było (i jest) odkrywanie nowych partii jaskiń? Ludzi, którym uczucie stawiania stopy w nieprzedeptanym wcześniej przez człowieka namulisku, przyprawia gęsiej skórki?

Sam jaskiniami zajmuję się od niedawna - ot jestem typowy "żółtodziub". Mało tego! Nie kto inny, ale właśnie Maciek - którego tutaj tak bezpodstawnie obrzucasz wszelkim możliwym błotem i złośliwościami - w dużej mierze przyczynił się do zaszczepienia we mnie tej pasji.

I jeżeli takowe Ci się cisną na palce, to proszę Cię droga a_siu, daruj sobie swoje psychologicznojakieśtam zarzuty w moją stronę, związane z trzymaniem strony tych wstrętnych męźczyzn, którzy zewsząd opadają Ciebie - biedną męczennicę, która niczym św. Joanna d'Arc, za wszelką cenę pragnie odeprzeć najazd "ciężkozbrojnych" facetów

Polemika - owszem, ale raczej nie w Twoim wykonaniu (nie twierdzę też, że w moim). Ewentualnie sugeruję poczytanie podręczników do erystyki - Shopenhauer'a chociażby ;)

Uważam, że to forum nie jest od polemizowania tylko od konkretów i wszelkie tego typu długie wywody jak mój, marnują tylko niepotrzebnie miejsce na serwerze, przez co ja decyduję się już raczej nie podejmować głosu w tej sprawie - i tak na za dużo sobie pozwoliłem.

Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2007-01-29 01:22 przez Infrat.

Re: Nowe zjawisko rasowe na forum
Autor: justbiel (IP zapamiętane)
Data: 29 Jan 2007 - 07:13:24

"Nie karm trolla"

Re: Nowe zjawisko rasowe na forum
Autor: a_sia (IP zapamiętane)
Data: 01 Feb 2007 - 09:00:54

Ad. Infrat

No proszę. Znam już " z grubsza" poglądy szanownego Infrat'a

Postaram się odpowiadać zwięźle (wszak dłuższe wywody to ponoć??? zaśmiecanie).

1. do tej pory nic nie notowałam
2. oszołomy bywają różne (dłuższy temat)
3. zaśmiecanie - to styl MP. Przemożna chęć zaistnienia "na siłę" i ilość.
4. Nie wszystko jest wynikiem pracy (gro wogóle nin nie jest)
5. Nie czytasz uważnie tego co pisałam. Grotołażenie po spożyciu jest "Be", pofatyguj się i przeczytaj
ponownie. Tam się ten styl propaguje, nie zaś "wszyscy"i "muszą być" - TO DEMAGOGIA
6. Tak, Bąk skompromitował się i dalej istnieje i "węszy". Dla normalnych dawno się skończył.
7. Co ma odkrywanie do węszenia i "pakowania się" w cudzą eksplorację? - Potwierdzam: źle rozumiesz.
Odkrywanie i "trąbienie" o tym to prawie eksploracja (patrz reklama ŻYWCA)
8. Jeśli owa pasja jest naśladownictwem MP, zapraszam do jednego z najbliższych klubów "jaskiniowych" PZA
9. Nie czuję się w najmniejszym stopniu męczennicą, seksistowskie nastawienie jest lub go nie ma, i tyle.
Czy dla ciebie istnieje tylko czarne i białe??? Faceci są fajni, niestety nie wszyscy.
10. O co "Ci chodzi" w kwestii polemiki? Porady, lektóra? Proszę konkretniej.Nie jestem "jasnowidzącą".
11. Nie sądzę by dłuższe wywody w konkretnej sprawie były marowaniem miejsca. Wszystko zależy jak zwykle
od treści i intencji.
12. "konkrety" - kwestia gustu. Czy konkrety to namiar na cudzą eksplorację? Czy konkrety to
pseudospeleologiczne informacje podawane w celu zaistnienia? itd...

Jak widzisz, zbyt wiele wątków poruszyłeś naraz. Trudno wyczuć które są najistotniejsze. Wydaje mi się,że jesteś osobą spoza klubów zrzeszonych w PZA, a MP jest dla ciebie guru. Pomyśl - jaki jest sens podawać wszystkim informacje, które mogą przyczynić się do ludzkiego nieszczęścia (brak wyszkolenia) i dewastacji nowo okrywanych obiektów.

NIE ATAKÓJ NA ŚLEPO BEZ ROZEZNANIA MOICH INTENCJI

Pozdrawiam. Asia



Ad. justbiel

Kolejny kundelek obszczekujący z bezpiecznej odleglości???

Odwagi!!!

Asia







Re: Nowe zjawisko rasowe na forum
Autor: Robert (IP zapamiętane)
Data: 01 Feb 2007 - 13:48:15

Dziewczyno, skończ się kompromitować i zaśmiecać forum, jeśli myślisz, że pisząc w sieci jesteś bezkarna i anonimowa to znaczy, że powinnaś już się dowiedzieć - tak nie jest, jeśli trafisz na kogoś kto się nudzi albo jest równie 'dziwnym' stworzeniem jak Ty to możesz wylądować w sądzie...

nie straszę, informuję

polecam też odwiedzenie kilku stron w internecie, dla świeżych użytkowników sieci są wartościowe

[so.pwn.pl]
[rtfm.killfile.pl]
[www.dziecineostrady.prv.pl]

Re: Nowe zjawisko rasowe na forum
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 02 Feb 2007 - 00:17:08

i wlasnie ja o tym mysle :))

Re: Nowe zjawisko rasowe na forum
Autor: a_sia (IP zapamiętane)
Data: 02 Feb 2007 - 08:04:58

Nudzicie. Zamiast pisać na temat.

STRASZĄ ???? (pisząc,że niby nie)

Ad. Robert

Czy to w temacie jaskiń?
Mam zbyt mało czasu by szukać po internecie w.w stron
Za swoje słowa odpowiadam i wiem co mówię i piszę

Ad. wzg3

Nie słowa lecz czyny. Pokaż detektywie, jaki jesteś sprytny. W tematach jaskiniowych nie bardzo ci szło.

Asia

Re: Nowe zjawisko rasowe na forum
Autor: a_sia (IP zapamiętane)
Data: 08 Feb 2007 - 15:58:01

Wypłoszyłam wszelkie oszołomstwo z tego tematu?
A może się rozlazło jak robactwo po całym internecie? Brrrr! Nie lubię robactwa.

W takim razie zakomunikuję:
1.Dostałam kilka głupawych informacji (na priv.) od nie mniej inteligentnych autorów,poszły do kosza.
2.na kolejne również nie odpowiem
3.Koleżanka przegrała, więc jestem zwolniona z obietnicy
4.Konfederacja "zmowy milczenia" padła
5.Imperium kontratakuje czyli"maciek" i "Michał" z Forum Jurajskiego to kumple.
6.król M.P nasyła szpiegów (cel wiadomy)
7.Zrobiłam portret osobowościowy kilku aktywniejszych adwersarzy,płakać się chce ...

Siódemka to szczęśliwa liczba. Zobaczmy co tam na forum.

Asia

Idź do strony:  <--123-->
Bieżąca strona:2 z 3


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss