dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--12345678-->
Bieżąca strona:3 z 8
Re: Heliktytowa Fotka
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 06 Sep 2005 - 00:48:51

W olsztynskiej czesto sa organizowane imprezy masowe:(:( np. dla wszelkiego rodzaju prywatnych firm. Nie raz bylem niestety swiadkiem, takich wyczynow kaskaderskich. Uderzaja z olsztynskiej do wszystkich swietych, przechodza bakk, a u studni wlotowej jest juz zainstalowana drabinka i wychodza. Rowniez olsztynska jest chetnie odwiedzana przez mlodziez do organizowania libacji. Co do libacji nie mam nic przeciwko, ale zaje..lbym tych ktorzy zalatwiaja sie w srodku, zostawiaja syf, a najgorsze co moze byc to potłuczone butelki. Czlowiek nie raz napil sie gorzaly w komarowej ale po sobie zostawil zawsze pozadek. Odnosnie Maurycego musisz skierowac pytanie do modela(speleotrek)


Pozdrawiam
Paweł

Re: Heliktytowa Fotka
Autor: Mariusz-Bąk (IP zapamiętane)
Data: 06 Sep 2005 - 20:00:48

o

Re: Heliktytowa Fotka
Autor: model (IP zapamiętane)
Data: 06 Sep 2005 - 22:08:06

To fakt jakiś czas temu przed zabespieczeniem Maurycego, doszło do aktu wandalizmu, od tego momentu największy ze stalagnatów przeszedł do histori i można go podziwiac na starej fotografi i archiwalnych filmach (pod warunkiem, że ktoś kręcił). To jeszcze jeden przykład ,że jaskinie należy zamykać i zamyka się przed idiotami, powtarzam PRZED IDIOTAMI. Pozdrawiam.

Re: Heliktytowa Fotka
Autor: kkacper (IP zapamiętane)
Data: 07 Sep 2005 - 19:40:04

mam ten stalagmit uwieczniony na kilku slajdach - niestety ORWO :) - takie to byly czasy
kk

Re: Heliktytowa Fotka
Autor: Alferek (IP zapamiętane)
Data: 07 Sep 2005 - 21:10:09

Mariusz-Bąk Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jak tylko znajdę trochę czasu to odwiedzę ową
> Jaskinię i udowodnię niedowiarkom o fakcie
> dokonanym i rzetelnym Bo te ze skanu są lichej
> jakości.
>
> M. B.

Ja póki nie zobaczę na własne oczy jaskini Heliktytowej to nie uwierzę. A na googlach jest sporo zdjęć heliktytów.

Re: Heliktytowa Fotka
Autor: Mariusz-Bąk (IP zapamiętane)
Data: 07 Sep 2005 - 21:32:44

l

Re: Heliktytowa Fotka
Autor: Alferek (IP zapamiętane)
Data: 08 Sep 2005 - 21:20:14

nie denerwuj się, złość piękności szkodzi.
Powiedz mi czym ja się niby chwalę? Jakimiś spektakularnymi odkryciami, przejściami?
Pisałem Ci na priva, że nie mieszczę się nawet do słabego ZI więc nie ma o czym gadać, ba nie mam nawet takiej ambicji ani potrzeby.
A może zacytujesz to co Ci napisałem na privie? Pewnie niewygodne, co?

W zasadzie jedyną rzeczą, którą się pochwaliłem na tym forum jest lista wayipointów otworów wejściowych. Bardzo niekompletna jeszcze zresztą.

Dla mnie bzdurą jest podawanie informacji o odkryciu jaskini z zastrzeżeniem, że nie zdradza się jej lokalizacji. Po co podawać coś co jest potem dla 99% niesprawdzoną hipotezą. Jeśli miałbyś na celu szczytną ochronę tej jaskini to mogłeś zabrac tę tajemnicę aż do grobu (żyj jak najdłużej nam).
Ty natomiast wytrąbiłeś wszem i wobec, że ją odkryłeś - chyba tylko po to, by wszyscy chylili czoło przed Wielkim Żądnym Czci i Szacunku Odkrywcą.

Re: Heliktytowa Fotka
Autor: Diabeł (IP zapamiętane)
Data: 08 Sep 2005 - 21:24:55

nasz Mariuszek się zdenerwował :) ha ha ha

Re: Heliktytowa Fotka
Autor: egzor (IP zapamiętane)
Data: 09 Sep 2005 - 09:33:40

...X... :)




Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2005-09-15 08:40 przez egzor.

Re: Heliktytowa Fotka
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 09 Sep 2005 - 10:35:55

Co



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2005-12-13 10:48 przez M.

Idź do strony:  <--12345678-->
Bieżąca strona:3 z 8


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss