dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--12345678-->
Bieżąca strona:2 z 8
Re: Heliktytowa Fotka
Autor: Diabeł (IP zapamiętane)
Data: 04 Sep 2005 - 15:56:29

jakby co jestem biegły w photoshopie ;)

Re: Heliktytowa Fotka
Autor: Mariusz-Bąk (IP zapamiętane)
Data: 04 Sep 2005 - 20:25:57

No

Re: Heliktytowa Fotka
Autor: egzor (IP zapamiętane)
Data: 05 Sep 2005 - 08:32:42

Niestety ale Mariusz ma sporo racji ! Ludzie nie tylko niszczą jaskinię umyślnie, często robione jest to przez brak uwagi gdzie się kończyny opiera (np Maurycego) ! :unsure:

Re: Heliktytowa Fotka
Autor: MichałD (IP zapamiętane)
Data: 05 Sep 2005 - 10:59:58

Witajcie,

nie interesują mnie obecnie jaskinie pod względem chodzenia po nich (choć w większości z nich byłem m.in. w Wiernej jeszcze na początku szału z nią związanego 8)" alt="8)" src="smileys/sp-cool.gif" />) i nie mam najmniejszego zamiaru propagować dokładniejszej wiedzy wśród turystów. Jednak z racji zainteresowań każda nowa wiadomość o Jurze (szczególnie Płaskowzgórzu Częstochowskim) jest dla mnie dość cenna.
W związku z powyższym czy mógłbym otrzymać ew. na prv kilka informacji o w/w jaskini tzn. wielkość, jak orientacyjnie wyglądają partie itp. i przy okazji czy w tej części poza Brzozową 'pojawił się' jeszcze jakiś większy obiekt?

pozdrawiam
Michał
[jurapolska.com]

Re: Heliktytowa Fotka
Autor: MichałD (IP zapamiętane)
Data: 05 Sep 2005 - 12:07:42

@ Mariusz - dzięki za info - to w zupełności wystarczy.
Tak jak pisałem obecnie interesuje mnie to tylko z punktu czysto teoretycznego.

Re: Heliktytowa Fotka
Autor: Mariusz-Bąk (IP zapamiętane)
Data: 05 Sep 2005 - 12:54:15

8

Re: Heliktytowa Fotka
Autor: Czakolo (IP zapamiętane)
Data: 05 Sep 2005 - 18:52:18

Mariusz-Bąk Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ok. Panowie postaram się zrobić fotkę w tej
> dziurce ze mną i zarzucę!!!

Mariusz, nie daj się, nie rób żadnych zdjęć... "blogoslawieni Ci co nie widzieli a uwierzyli" ;)
oh Wy niewierni Tomasze... ;)

Tomasz

Re: Heliktytowa Fotka
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 05 Sep 2005 - 23:46:39

ja mam takie pytanko, czy to prawda że w jaskini Maurycego już nie ma tego wielkiego stalagmitu? . A co do niszczenia jaskiń, to bodajże 3 tygodnie temu w niedziele byłem w Koralowej w partiach War, ściany są mocno okopcone lampami karbidowymi różne napisy i rysuneczki, już zrozumiem że ktoś se tam wyklei gliną jakiś napis w stylu "tomek tu był" bo napis ten i tak odpadnie po jakimś czasie ale te napisy karbitkami nie są zbyt fajne. A druga sprawa to widziałem jak kilku doświadczonych instruktorów taternictwa jaskiniowego" w jakichś uprzęrzach wspinaczkowych i w kombinezonach typu moro US, ciągało przez jaskinie olsztyńską wszystkich świętych, watachę obcokrajowców. zachowywali się troche jak troglodyci i biegali jak opętani po Olsztyńskiej, już nie muwie o grzebaniu w jaskini i wyciąganiu jakichś trofeów.

Re: Heliktytowa Fotka
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 05 Sep 2005 - 23:47:11

ja mam takie pytanko, czy to prawda że w jaskini Maurycego już nie ma tego wielkiego stalagmitu? . A co do niszczenia jaskiń, to bodajże 3 tygodnie temu w niedziele byłem w Koralowej w partiach War, ściany są mocno okopcone lampami karbidowymi różne napisy i rysuneczki, już zrozumiem że ktoś se tam wyklei gliną jakiś napis w stylu "tomek tu był" bo napis ten i tak odpadnie po jakimś czasie ale te napisy karbitkami nie są zbyt fajne. A druga sprawa to widziałem jak kilku doświadczonych instruktorów taternictwa jaskiniowego" w jakichś uprzęrzach wspinaczkowych i w kombinezonach typu moro US, ciągało przez jaskinie olsztyńską wszystkich świętych, watachę obcokrajowców. zachowywali się troche jak troglodyci i biegali jak opętani po Olsztyńskiej, już nie mowie o grzebaniu w jaskini i wyciąganiu jakichś trofeów.

Re: Heliktytowa Fotka
Autor: Kazio (IP zapamiętane)
Data: 06 Sep 2005 - 00:24:39

Kazio i Diabeł to ja kiedyś byłem Diabłem a w tej chwili Kazio.
Ktoś próbnuje się podszyć podmnie

Idź do strony:  <--12345678-->
Bieżąca strona:2 z 8


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss