dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--123-->
Bieżąca strona:2 z 3
Re: Jaskinia kryształowa ludwinow
Autor: Malpeczka159159 (IP zapamiętane)
Data: 19 Sep 2009 - 11:41:41

Hmmm... W takim razie postaram się być tam 4 października:) może trafi się okazja aby zobaczyć jedną z najdłuższych jaskiń jury i nawiązać nowe znajomości:) Leszek mówisz chyba o Pani z domu przy asfalcie z takim parasolem przy płocie bo tam nam o was wspominali ale córki niestety nie miałem okazji poznać:( a mi chodziło o działkę prawie przy samym wejściu do kryształowej (taka siatką ogrodzona piesek taki fajny tam sobie biegał:) to tam mieliśmy zaproszenie na herbatke:)

Re: Jaskinia kryształowa ludwinow
Autor: leszak (IP zapamiętane)
Data: 19 Sep 2009 - 22:37:47

Przy samym wejściu do kryształowej to są lasy :| działki nie widziałem żadnej ogrodzonej
jutro się rozejrzę

ostatnio pod kryształową zostawiłem torbę. ze środka nic nie zabrali, ale wrzucili puste puszki po piwie i opakowanie po fajkach :/

Re: Jaskinia kryształowa ludwinow
Autor: Malpeczka159159 (IP zapamiętane)
Data: 20 Sep 2009 - 00:15:04

No trochę przesądziłem z tym "przy samym wejściu" bo jakieś 100-150m od niego:) takie brzozy duże przy niej rosną:) to i tak miałeś szczęście że nic nie zginęło.. Ja na szczęście żadnych takich przygód nie miałem ale z reguły zawsze ktoś u nas zostaje przy wejściu na wszelki wypadek i przy okazji reszty rzeczy pilnuje:)
mam jeszcze pytanie do starszych doświadczeniem kolegów: co z brzozowa?? Bo chcielibyśmy ją zwiedzić skoro taka okazja się trafia:) zakładam że będzie nas grupa 4-5 osobowa czy nie stanowi to problemu? Oraz kwestia techniczna:na stronie sktj brzozowa była opisana jako pozioma jednak wejście znajdować się ma na dnie studni jednak nie posiadamy doświadczenia jeśli chodzi o techniki zjazdu i wychodzenia. Proszę więc o informacje czy istnieje możliwość pokonania jej bez liny?

Re: Jaskinia kryształowa ludwinow
Autor: sandwich (IP zapamiętane)
Data: 20 Sep 2009 - 09:09:24

To nie studnia, lecz gliniasta pochylnia ze sznurkiem z węzełkami dla ułatwienia.
Dzieci chodzą.

Re: Jaskinia kryształowa ludwinow
Autor: markpm (IP zapamiętane)
Data: 20 Sep 2009 - 11:09:27

Na Brzozówkach będzie pewnie ponad 100 osób, więc 5 w tą czy w tą... ;]

4 października będzie też okazja zwiedzić największą jaskinię na Jurze.

Re: Jaskinia kryształowa ludwinow
Autor: Malpeczka159159 (IP zapamiętane)
Data: 20 Sep 2009 - 12:39:32

Wierna też będzie otwarta?? No to teraz pojawia się dylemat...:) w sumie to kilka kilometrów od siebie ale pewnie nie starczy sił i czasu na dwie...Ale dziękuję za informacje:)

Re: Jaskinia kryształowa ludwinow
Autor: leszak (IP zapamiętane)
Data: 20 Sep 2009 - 19:20:13

Jak z jaskinią wierną? Kto tam wpiszcza i o której? jaki kontakt?

Re: Jaskinia kryształowa ludwinow
Autor: Ziro (IP zapamiętane)
Data: 20 Sep 2009 - 23:01:39

[speleobrzeszcze.prv.pl]
Pozdrawiam Ziro

Re: Jaskinia kryształowa ludwinow
Autor: Dno (IP zapamiętane)
Data: 06 Oct 2009 - 19:21:39

Witam. może ktoś napisze coś na temat ostatnich brzozówek? mile widziane fotki;)

Re: Jaskinia kryształowa ludwinow
Autor: badlands 30 (IP zapamiętane)
Data: 06 Oct 2009 - 20:19:05

Oj dzialo się ,działo .

Idź do strony:  <--123-->
Bieżąca strona:2 z 3


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss