dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--123
Bieżąca strona:3 z 3
Re: Kalosze Jaskiniowe
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 02 Feb 2006 - 12:37:17

Ja akurat używam skarpet firmy Mund o nazwie K2 skład(80% Thermolite, 15% poliamid, 5% lyckra) doskonale oddalają wilgoć od skóry a przede wszystkim szybko wysychają, co można docenić na biwakach. Bardzo dobre są też wełniane lecz niestety nie do wysuszenia, więc tylko na jednodniowe akcje.

Re: Kalosze Jaskiniowe
Autor: Bartek-BOBEREK (IP zapamiętane)
Data: 02 Feb 2006 - 21:02:30

ja kupilem w Lidlu takie zielone a w srodku jest taka mikro siateczka wdodatku wtopiona w gume kosztowaly nie one 15 zl i sa rewelacyjne - wazne jest jeszcze to (przynajmniej dla mnie) aby cholewka przylegala do łydki- nie przeszkadza to az tak w ciasnym terenie:)

Re: Kalosze Jaskiniowe
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 03 Feb 2006 - 16:03:00

Witam
Zamieszczam maila którego otrzymałem od przedstawicielki firmy eurodis. Cena nie jest co prawda atrakcyjna ale jezeli to na 100% jedyne kalosze na rynku zrobione z samej gumy to chyba się zdecyduję.

Szanowny Panie,

w nawiązaniu do naszej rozmowy telefonicznej przesyłam ofertę cenową na następujące produkty ochronne:

- kalosz CLARK firmy Etche Securite - cena 136,47 Pln + Vat/1 para.

Termin realizacji zamówienia wynosi ok. 6 tygodni. Należy zamówić minimum 5 par z rozmiaru. Tak jak już wspomniałam, niektóre rozmiary łączą się i wygląda to następująco: rozm. 37/38, 39, 40/41, 42, 43/44, 45, 46/47.

W załączeniu przesyłam informacje techniczne na temat ww. obuwia ochronnego.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub niejasności pozostaję do dyspozycji.

Z poważaniem
Regina Resiak-Podufalska
EURODIS
regina@eurodis.pl


Kalosze CLARK.doc


Idź do strony:  <--123
Bieżąca strona:3 z 3


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss