dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Węże luty 2007
Autor: giepe2 (IP zapamiętane)
Data: 07 Feb 2007 - 16:04:05

Jaskiń na Wężach jest podobno 10. Ja tam byłem już 4ty raz i znaleźliśmy tylko 7. Strasznie mnie wkurza to, że są bardzo zaśmiecone! Szczególnie Stalagmitowa, ta pod daszkiem. Debile jacyś mają ubaw, że zrzucą butelkę, która się rozbije. Normalnie mnie to irytuje!!! Ale jakoś i tak lubię tam wracać :) Szczególnie mi się podoba "Za kratą", w której jest coś... urokliwego [jak w każdej jaskince chyba ;p]

Re: Węże luty 2007
Autor: justbiel (IP zapamiętane)
Data: 07 Feb 2007 - 20:03:17

Właśnie coś mi się przypomniało.

Gdzieś posiadam materiały dotyczące tego wzgórza. Jakieś 7-8 lat temu były tam przeprowadzane badania za pomocą sondy powierzchniowej która wskazywała na istnienie 2 większych połączonych próżni. nie pamiętam dokładnie ale było to gdzieś na łące szczytowej niedaleko stalagmitowej. Czy coś się z tym kiedyś dalej ruszyło ?


Ach te " węże"

Re: Węże luty 2007
Autor: giepe2 (IP zapamiętane)
Data: 08 Feb 2007 - 12:48:22

Nie słyszałem o takich badaniach, ale jakbyś miał gdzieś ich wyniki czy coś, to ja reflektuję :)

Re: Węże luty 2007
Autor: lachu83 (IP zapamiętane)
Data: 09 Feb 2007 - 23:08:49

Ja tez nie odnalazłem wszystkich tych jaskiń. A co do próżni to Szelerewicz już wspominał o projekcie połączenia Stalagmitowej i Niespodzianki. Może Pan Szynkiewicz (projektant tego przedsiewzięcia) wiedział o tych próżniach i chciał je wykorzystać?? ;)

Re: Węże luty 2007
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 09 Feb 2007 - 23:14:02

ble, ja tam na rybki bym pojechal:) kiedys bylem to rany:))) full wypas;)) i te zaskronce i zmije:P a myszołowy jakie ladne...

a tak calkiem serio, okolica sliczna, kto nie byl warto zwiedzic, bo naprawde jest co, szkoda ze tylko 60km mnie od tego miejsca dzieli;/

Stare koryto rzeki jest swietne, najlepiej latem + ponton...

Pozdrawiam

Re: Węże luty 2007
Autor: lachu83 (IP zapamiętane)
Data: 09 Feb 2007 - 23:54:13

ja mam 100km :( i tak do jaskiń bliżej nie mam.....
ale to prawda, że okolica jest urokliwa wybitnie.



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss