dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  12-->
Bieżąca strona:1 z 2
CZYTAJ TO - jak traktować natrętów na forum
Autor: justbiel (IP zapamiętane)
Data: 01 Feb 2007 - 14:04:15

Proponuje w sposób ostateczny zakończyć wszelkie dyskusje na forum z panią A_sia ponieważ znaczna ich część nie ma nic wspólnego z założonym tematem postu.
Sami udowadniamy że tolerujemu tu bałagan i dziadostwo.

Jeżeli dotychczas wiedliśmy szczęśliwe życie i wszystko było ok to nie wiem dlaczego jedna osoba jest w stanie wywrócić do góry nogami cały panujący tu ład. Wdawanie się w durne dyskusje do niczego nie prowadzi a dodatkowo zaśmieca forum w sposób uniemożliwiający korzystanie z niego.

Dorośli wykształceni ludzie a poddają się byle presji przypadkowej osoby której tak naprawdę nie znają więc nie wiadomo z kim do końca mamy do czynienia. I niech tak zostanie. Nie przytaczam tu przykładów żeby po raz kolejny nie dawać okazji do bzdurnej dyskusji.

MOJA RADA:

Przestańmy wreszcie udowadniać swoje racje i odpowiadać na jakiekolwiek zarzuty którymi jesteśmy obrzucani.
Trzymajmy sie tematyki forum czyli jaskiń. Jak czyjaś odpowiedź nic nie wnosi w wątku TO NIE KOMENTUJMY i piszemy dalej !!!!! To zdecydowanie uzdrowi obecną sytuację. I albo ta Pani nauczy sie korzystać z forum albo wreszcie da sobie spokój.


Jaskinie, jaskinie i jeszcze raz jaskinie. Chcę budzić się rano i czytać o jaskiniach a nie o Waszych problemach z nowicjuszami na forum.

nie anonimowy : Dariusz Gałka - Sosnowiec (justbiel)






Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2007-02-01 14:04 przez justbiel.

Re: CZYTAJ TO - jak traktować natrętów na forum
Autor: obserwator (IP zapamiętane)
Data: 01 Feb 2007 - 14:50:31

POPIERAM :)

Pozdrawiam wszystkich (prawie) użytkowników speleo forum, a w szczególności Brzeszczan...




Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2007-02-01 16:50 przez obserwator.

Re: CZYTAJ TO - jak traktować natrętów na forum
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 02 Feb 2007 - 00:14:42

A_sia jak mowi, jest psychologiem:) chyba tylko za duzo ma w sobie przemocy i ironii zeby nim byc, no ale co zrobic, jak sie kobieta nie potarfi dowartosciowac w zyciu to tak jest, ja tez popieram to co juz pisalem wczesniej, nie odzywac sie, i sama sie znudzi swoimi postami.

Pozdrawiam

Re: CZYTAJ TO - jak traktować natrętów na forum
Autor: justbiel (IP zapamiętane)
Data: 02 Feb 2007 - 07:03:28

wzg3 - tak jak tu napisałeś - nie komentuj już więcej tej osoby (choć właśnie to zrobiłeś w innym poście) :)

Nie wiemy z kim lub z czym mamy do czynienia. Sztuczność niektórych wypowiedzi i ciągłe zaprzeczanie samemu sobie nasuwa wnioski że możemy mieć do czynienia z prowokacją kogoś kto nie do końca podaje się za tą osobę pod postacią jakiej występuje.
Więc czy to pan K. czy jakaś prawdziwa Asia nie zawracajmy już sobie więcej tym głowy.

J.

Re: CZYTAJ TO - jak traktować natrętów na forum
Autor: a_sia (IP zapamiętane)
Data: 02 Feb 2007 - 07:49:01

Już jestem na forum (niestety tylko na chwilkę)

Widzę,że bagienko zadrżało i wydało woń.

Forum, jak mi wiadomo, jest ogólnodostępne. Każda moja (prawie każda) wypowiedź dotyczyła spraw pośrednio lub bezpośrednio związanych z jaskiniami. Tym niektórzy nie mogą się pochwalić.

WIDZĘ TU KOLEJNE FOCHY OBRAŻONEGO MAŁOLATA, KTÓRY CZUJE SIĘ WŁAŚCICIELEM FORUM.A PRAWDA JEST INNA.

Pomyślcie i pozgadujcie kim jeszcze bym mogła być? a kim nie jestem?

Jeśli tym kilku osobnikom nie podobają się moje poglądy na temat bagienka na forum, i jaskiń, to za wschodnią granicą jest kraj "mlekiem i miodem płynący" odpowiadającym ich standardom.

Pozdrawiam normalnych. Asia


Re: CZYTAJ TO - jak traktować natrętów na forum
Autor: justbiel (IP zapamiętane)
Data: 02 Feb 2007 - 11:47:29

Oj musiał ktoś ją bardzo skrzywdzić w młodości...

Re: CZYTAJ TO - jak traktować natrętów na forum
Autor: hana (IP zapamiętane)
Data: 02 Feb 2007 - 14:09:46

A czy pani A_sia to przypadkiem nie jest dziecko neostrady? Patrz dziecineo.prv.pl

Re: CZYTAJ TO - jak traktować natrętów na forum
Autor: justbiel (IP zapamiętane)
Data: 03 Feb 2007 - 09:07:29

LUDZIE - CZY WY WOGÓLE CZYTALIŚCIE MÓJ POST !!!!!!!!!!!

pisałem :

"Przestańmy wreszcie udowadniać swoje racje i odpowiadać na jakiekolwiek zarzuty którymi jesteśmy obrzucani.
Trzymajmy sie tematyki forum czyli jaskiń. Jak czyjaś odpowiedź nic nie wnosi w wątku TO NIE KOMENTUJMY i piszemy dalej !!!!! To zdecydowanie uzdrowi obecną sytuację. I albo ta Pani nauczy się korzystać z forum albo wreszcie da sobie spokój."

I co widzę - w ciągu ostatnich kilku godzin 8 nowych odpowiedzi:

1. mike55 w temacie o j. w straszykowej górze droczy się z asią
2. ricco w temacie kryspinów droczy się z asią
3. mike55 w temacie skarżyce droczy sie z asią
4. krak41 w temacie j. mydlnicka droczy się z asią
5. maciek w temacie co wy na to o wypadku w jaskinii droczy się z asią
6. M w temacie Heliktytowa Fotka droczy się z asią
7. kilerus w temacie Jaskinia Szklarska - obiecujący problem - droczy się z asią
8. flinstone w temacie bez nazwy w wąwozie żarskim - PYTA O WYJAZD JASKINIOWY !!! NIE DROCZY SIĘ Z ASIĄ. NIE KONTYNUUJE IDIOTYCZNEJ DYSKUSJI. BRAWO !!!

Jednym słowem - oszołomy. Bo tylko oszołom droczy się z drugim oszołomem aby udowodnić swoje racje ale i tak mu nie wychodzi podobnie jak Wam. (mnie zresztą wcześniej też sie nie udało)

Czy ulżyło wam jak napisaliście że jest słabym psychologiem, że nie chcemy jej widzieć itd... ?
Wam lżej a koleżanka ma nowych 7 tematów do dyskusji na temat nie związany z jaskiniami- dzięki komu ?
Dzięki samym sobie.

Jak ktoś musi pisać to od tego jest prywatna wiadomość lub osobny temat o niej (tu też) i tam obrzucajcie się już dalej błotem. Ile razy trzeba to jeszcze pisać aby do wszystkich dotarło. Urażonej męsko jaskiniowej ambicji nie leczmy na naszym sympatycznym poletku speleologii.

Moderator powinien już dawno wywalić wszystkie dialogi nie związane z założonym tematem zarówno naszej nowej "koleżanki" jak i wasze (i moje zresztą też). Ale On wyraźnie stara sie być nieobecny lub wręcz przeciwnie - cieszy go ruch na forum, tylko co to za forum co pisze o wszystkim tylko nie o tym co powinno.

Gdzie diabeł nie mógł tam babę posłał.....


i jeszcze idealny cytat do obecnej sytuacji:

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

pozdr
Darek

Re: CZYTAJ TO - jak traktować natrętów na forum
Autor: kilerus (IP zapamiętane)
Data: 03 Feb 2007 - 11:33:03

dobra ok masz racje!!!
asiunia chyba pisala, ze bedzie po weekendzie wiec fajnie by bylo gdyby po jej powrocie bylo juz pozamiatane.

Re: CZYTAJ TO - jak traktować natrętów na forum
Autor: a_sia (IP zapamiętane)
Data: 05 Feb 2007 - 00:03:55

Ad. justbiel

Rewelacja! Niech się "chłopcy" popiszą wiedzą i elokwencją. Czuję,że będę mogła na ten temat napisać ciekawą pracę.

Ad. kilerus

Wprost nie potrafię się doczekać dystyngowanych dysput "kilerusa" na NASZYM forum.

Ps. Założyłam się o coś z koleżanką z grupy. Jak wygra, podam na forum wszystkie swoje personalia oraz
umieszczę listę ostatnich 20 jaskiń w których byłam. (tylko po co jej to?)

Pozdrawiam normalnych. Asia

Idź do strony:  12-->
Bieżąca strona:1 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss