dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--123
Bieżąca strona:3 z 3
Re: VIII Zimowe Spotkanie przy Brzozowej
Autor: _OLA_ (IP zapamiętane)
Data: 05 Feb 2007 - 09:05:33

Pogoda dopisała, towarzystwo jak zawsze niezawodne ...... Pozdrówki dla wszystki ludzików i do następnego wyjazdu :)

Re: VIII Zimowe Spotkanie przy Brzozowej
Autor: pylon (IP zapamiętane)
Data: 05 Feb 2007 - 18:40:14

Ja niestety nie mogłem przyjechać:( praca.....praca...... praca.....

ale następnym razem już będę

pozdrówko
pylon

Re: VIII Zimowe Spotkanie przy Brzozowej
Autor: justbiel (IP zapamiętane)
Data: 05 Feb 2007 - 18:54:07

Tak niewiele się dzieje o Jurze zimą że aż żal w tym nie uczestniczyć.
Tym razem akurat Brzozówki pokryły się z cykliczną imprezą "Z jury w góry" organizowaną w Zawierciu.
Dwa super spotkania akurat w ten sam dzień.

Osobiście nie mogłem uczestniczyć ani w jednej ani w drugiej ale może na przyszłość dało by się jakoś uwzględnić przy wyznaczaniu terminu te Zawierciańskie spotkanie. Szkoda aby trzeba było z czegoś rezygnować.

pozdr.
D.


Re: VIII Zimowe Spotkanie przy Brzozowej
Autor: Ziro (IP zapamiętane)
Data: 05 Feb 2007 - 19:42:23

Witam !
Dziekujemy wszystkim za przybycie na VIII Zimowe Spotkania przy jaskini Brzozowej( w sumie ponad 50 oób ).
Zapraszamy na prawdziwe "Brzozówki" które odbędą się w miesiącu pazdziernkiu br.( dokładny termin będzie podany w połowie roku )
Ponadto jaskinia Brzozowa jest dostępna po wcześniejszym kontakcie z naszym klubem.
Pozdrawiam
Robert"Ziro" Pest
Speleoklub Brzeszcze

Re: VIII Zimowe Spotkanie przy Brzozowej
Autor: Cossacks (IP zapamiętane)
Data: 05 Feb 2007 - 20:02:11

Wyjazd super ! oby wiecej takich biwakow :))

PS mam pytanie czy ktos ma kontakt z klubem z politechniki w Czestochowie, bo dostalem ( na "Brzozowkach" ) wizytownke od pewnej dziewczyny do ich klub jednak niestety ale gdzies ja zapodzialem :(( jesli tak to prosze niech ktos napisze :)

Re: VIII Zimowe Spotkanie przy Brzozowej
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 05 Feb 2007 - 21:35:05

Byl to klub z politechniki czestochowskiej, o nazwie STKN. Tu masz stronke [zion.ajd.czest.pl]

Re: VIII Zimowe Spotkanie przy Brzozowej
Autor: Misiek (IP zapamiętane)
Data: 05 Feb 2007 - 22:57:01

Co tu dużo mówić, po prostu było super ;)

Re: VIII Zimowe Spotkanie przy Brzozowej
Autor: model (IP zapamiętane)
Data: 07 Feb 2007 - 12:11:26

Witam. Dawno nie zaglądałem, ale widze, że nic sie nie zmieniło:) Pozdrawiam wszystkich uczestników biwaku, było jak zwykle sympatycznie. Gratuluje Brzeszczakom udanej wyprawy do Maroka, świetny film z wyprawy. Jeżeli mógłbym coś wtrącić - ktos na tym forum poczuł chyba lakąś "misje" do spełnienia. Ha,ha proponuje zrobić wpis na Żal.pl. Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz, tych "nawiedzonych" też, nie zapominajcie, że jesteśmy jedną wielka "rodziną". Luziku i troche sympati we wzajemnych relacjach życzę.

Re: VIII Zimowe Spotkanie przy Brzozowej
Autor: carconosh (IP zapamiętane)
Data: 08 Feb 2007 - 16:46:48

Podziękowania dla Brzeszczan za spotkanie i imprezke. Ja wróciłem zadowolony;)
Kilka zdjęć z jaskini do obejrzenia dla chętnych na stronie klubowej: [www.aven.prv.pl]

Pozdrawiam
Karkonosz

Re: VIII Zimowe Spotkanie przy Brzozowej
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 08 Feb 2007 - 18:58:58

Widze ze zamiesciliscie male info odnosnie naszego dzielnego bohatera romantycznego Draco. " Impreza jak to impreza - kto był ten wie, kto nie był i tak nie zrozumie. Draco w każdym bądź razie zabawiał się doskonale;)" Ojjj doskonale!:D

Idź do strony:  <--123
Bieżąca strona:3 z 3


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss