dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--123-->
Bieżąca strona:2 z 3
Re: szok! syf w jaskiniach....
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 12 Feb 2007 - 12:43:58

ROTFL:)

Gdzie ci moderatorzy?:P

Pozdrawiam

Re: szok! syf w jaskiniach....
Autor: a_sia (IP zapamiętane)
Data: 12 Feb 2007 - 17:48:41

Ach to tu admin skasował moją wypowiedź?!

Napiszę więc dyplomatycznie.

Nie podoba mi się gdy ktoś, kto nie zna zasad ortografii, piszący wyjątkowo niechlujnie, używa dodatkowo wulgaryzmów, skoro można użyć określeń dużo trafniejszych a nie budzących wrażenia,że ma się do czynienia z prostakiem.
Słyszę na forum wiele głosów narzekających na zaśmiecenie i dewastację jaskiń Jury. Należy wszakże zauważyć iż śmieci (ile by ich nie było) da się skutecznie usunąć, nawet gdyby zapełniły całą jaskinię!
Zniszczonej szaty naciekowej już nie odtworzymy.

Prawdę pisząc nie spotkałam się w tym temacie z sensownymi wypowiedziami. Raczej poziom "dyskusji" wydaje mi się mocno zaniżony (nie "piję" tu do wspomnianych feministek bo nie podzielam ich poglądów). Poprostu dyskutanci nie mają tu nic do powiedzenia.

Pozdrawiam myślących podobnie. Asia

Re: szok! syf w jaskiniach....
Autor: mike55 (IP zapamiętane)
Data: 12 Feb 2007 - 23:23:34

A kto ten syf w jaskini i dookoła niej robi - patrz
post Maćka w Kamieniołom Stare Gliny koło Olkusza ?

Re: szok! syf w jaskiniach....
Autor: Magdulka (IP zapamiętane)
Data: 13 Feb 2007 - 21:48:49

Do tej pory nie odzywałam się, ale kobieto chyba przesadzasz!!!Ojjj... a_sia, a_sia, nie podoba Ci się, gdy ktoś nie zna zasad ortografii???No cóż...przykre, bo i Twoja pozostawia wiele do życzenia!!! Pamiętaj, iż udzielasz się na Forum poświęconym jaskiniom, a jeżeli minęłaś się z powołaniem lub pomyliłaś zainteresowania to polecam Fora Polonistyczne!!!
P.S. A co do znajomości jaskiń i "wiedzy" speleo nie wybijasz się zbyt wysoko!!!
Pozdrawiam Magdulka

Re: szok! syf w jaskiniach....
Autor: artur (IP zapamiętane)
Data: 14 Feb 2007 - 06:33:32

Co do zasad ortografii: firefox ma to wbudowane, jak piszę w formularzu i mam błąd to mi podkreśla na czerwono, proste i skuteczne rozwiązanie, jeśli ktoś nie chce robić błędów :)

Re: szok! syf w jaskiniach....
Autor: giepe2 (IP zapamiętane)
Data: 15 Feb 2007 - 14:21:45

Ojojoj, oto jak najlepiej zmienić temat postu :)
A może niejaka a_sia ma cosik na sumieniu w tym temacie, skoro tak usilnie [patrz: usunięty post (usunięty za wulgaryzmy? heh)] chce zmienić temat z zaśmiecania na ortografię. Ja sam ukończyłem polonistykę, ale tutaj na forum nie chodzi o to, by zwracać ludziom uwagę na błędy ort. Czołgając się w tej czy tamtej jaskini akurat się nie myśli o tym czy zaraz wyskoczy pajonk czy pająk.
Wyluzujcie, jaskiniowcy kochani :D

Re: szok! syf w jaskiniach....
Autor: justbiel (IP zapamiętane)
Data: 15 Feb 2007 - 18:53:54

ale pajonk trochę w oczy kłuje. Po jednym wyrazie nie zrażam sie ale po 10 zdaniach zaczynam już sie zastanawiać nad treścią o czym ten ktoś wogóle pisze bo przestaje rozumieć. Każde szanujące sie forum ma szanujących sie użytkowników którzy z szacunku do innych starają się pisać poprawnie i bez wulgaryzmów.
Niech będzie miło a nie syf jak na forach dla nastolatków.

Do artur:

Nie chciałbym aby zabrzmiało to seksualnie ale z ust mi to wyjąłeś.
Firefox - bardzo ładnie zaznacza błędy i wogóle jest super.

Wróćmy do "syfu w jaskiniach"

:)

Re: szok! syf w jaskiniach....
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 15 Feb 2007 - 22:16:25

tez tak sadze;)

Re: szok! syf w jaskiniach....
Autor: giepe2 (IP zapamiętane)
Data: 16 Feb 2007 - 13:56:02

Wiem, rozumiem o co chodzi :) Zresztą o człowieku, który robi błąd na błędzie myśli się... nie ważne, bo znów zaczynam :D

Syf w jaskiniach to jedno, ale napisy to drugie. To mnie też wkurza. Komu się chce ciągnąć takie rzeczy pod ziemię? By np. napisać sprayem w Sokolej dużymi literami Solidarność [obojętnie jaką to ma historię]. A właśnie - jaką ten napis ma historię? Wie ktoś?

Re: szok! syf w jaskiniach....
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 16 Feb 2007 - 19:55:48

z tego co ja wiem, zostal wykonany przez pewna grupke osob gdy L.W zostal prezydentem, na jego czesc?:) ale to jedna chyba z kilku historyjek.

Idź do strony:  <--123-->
Bieżąca strona:2 z 3


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss