dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--1234
Bieżąca strona:4 z 4
Re: j.cabanowa - puszka wpisów juz jest;)
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 12 Jul 2007 - 16:37:28

pamietam jak rok temu w jaskini cabanowej w lipcu zalozylem puszke, po 2 tygodniach juz jej nie bylo bo ktos zabral a wpisow bylo sporo;/ niestety tacy sa "niedzielni" nie szanujacy ideii turysci...

Re: j.cabanowa - puszka wpisów juz jest;)
Autor: giepe2 (IP zapamiętane)
Data: 13 Jul 2007 - 16:24:16

Janek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
Ja pozostaje przy wynoszeniu śmieci. Pozdrawiam,
> Janek.

No ja też to praktykuję, ale czasem po prostu się nie da. Np. jeżeli chodzi o jaskinię Magazyn, to dwa dni temu tam byłem i porozrzucanych było kilka butelek, które spokojnie można było pozbierać, ale już wkładki z krwią i czyste na szerokości całej jaskini to przesada. Jak to posprzątać? Powinni taką divę mądrą za fraki wziąć i kazać jej nie tylko te okresowe insygnia, ale całość, gołymi łapami posprzątać!
Albo np. na "Wężach" w Stalagmitowej, gdzie ludzie mają ubaw wrzucając z góry butelki na dno jaskini, zabawa w "która butelka rozbije się w mniejsze kawałki"...
Głupota to mało powiedzaine!!!

Re: j.cabanowa - puszka wpisów juz jest;)
Autor: markpm (IP zapamiętane)
Data: 14 Jul 2007 - 09:56:22

ja czasem sprzątam śmieci, którymi raczej nie można się zarazić... cholera wie co mogła mnieć ta laska;)

Re: j.cabanowa - puszka wpisów juz jest;)
Autor: giepe2 (IP zapamiętane)
Data: 14 Jul 2007 - 15:15:48

Nie wiem, ale zdrowa to ona nie była, skoro zrobiła takie coś ;p

Re: j.cabanowa - puszka wpisów juz jest;)
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 14 Jul 2007 - 15:55:37

to nie byla krew z okresu, ona jest ciemniejsza z tego co wiem, a ta krew jest jasna wiec? mnie tez to zdziwilo, dlatego zalozylem nowy watek:).

Pozdrawiam.

Re: j.cabanowa - puszka wpisów juz jest;)
Autor: giepe2 (IP zapamiętane)
Data: 16 Jul 2007 - 10:20:43

Hmm... przyznam, że nigdy nie przyglądałem się krwi menstruacyjnej [blee...].
A może po prostu ktoś się skaleczył w jaskini, a że akurat była z nim kobieta, więc chciała pomóc itd., a my tu obrzydliwości jakieś podejrzewamy :)

Re: j.cabanowa - puszka wpisów juz jest;)
Autor: Janek (IP zapamiętane)
Data: 24 Jul 2007 - 18:52:48

Macie racje, lepiej się nie tykać takich krwistych świństw, bo można płacić za to całe życie. Nie ma różnicy skąd, krew to krew a z nią choroby. A z tym rozbijaniem butelek, to miałem przyjemność kiedyś ostatnią z kolekcji Ceprów butelke rozbić na ich własnym samochodzie. Poskutkowało. Nie widziałem ich już nad źródłem w dol. Będkowskiej. Nie namawiam do buntów, bo nie tędy droga, ale mi czasem puszczają nerwy. Namawiam do sprzątania jaskiń tylko z uwagą coby się nie poranić od tych butelek. Pazdrawiam serdecznie!

Idź do strony:  <--1234
Bieżąca strona:4 z 4


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss