dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--12
Bieżąca strona:2 z 2
Re: Kryspinów
Autor: kilerus (IP zapamiętane)
Data: 08 Jan 2007 - 21:15:18

ale mi chodzi o to, ze wlasnie widzialem ich sporo wiecej niz na tej mapce.
popatrzcie np. na to
[images14.fotosik.pl]
dorysowalem to, fajne miejsce, wisi sie nad woda.
widzialem tez takie naprade duze gdzies w tamtych rejonach ale dokladnie nie pamietam bo przez nie stracilem orientacje.



Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2007-01-08 21:22 przez kilerus.

Re: Kryspinów
Autor: a_sia (IP zapamiętane)
Data: 26 Jan 2007 - 12:19:07

Pretensje należy mieć do najbliższych gospodarstw. To tych mieszkańców winny uświadamiać władze lokalne (które to wcześniej winny być uświadomione).
A co się stało z wyciągniętymi z jaskini śmieciami?
Problem w tym, że nieuświadomieni mieszkańcy są głównym zagrożeniem dla jaskini. Za wywóz śmieci pobierane są opłaty, i tu jest "pies pogrzebany".

Asia

Re: Kryspinów
Autor: mike55 (IP zapamiętane)
Data: 26 Jan 2007 - 19:31:48

Tubylcy zaśmiecają jurajskie jaskinie
a ty a_siu nasze forum równiez śmieciami
i tu jest "pies pogrzebany" :)

Re: Kryspinów
Autor: ricco (IP zapamiętane)
Data: 01 Feb 2007 - 16:20:52

Na forum jestem od niedawna i głównie po to by dowiedzieć się czegoś o jaskiniach Jury a nie czytać non stop postów jakiejś osoby o nicku a_sia - więc tu kieruje do ciebie prośbe by nie zasmiecać niepotrzebnie forum. Wraz z pierwszymi twoimi postami skończyły się te konkretne na tematy jaskiniowe. Było o czym poczytac a teraz to pożywkę ma chyba tylko ten kto się chcę na tym forum kłócić i nic dobrego z tego nie wynika. Zauważyłem a_sia że też jesteś na forum jurajskim gdzie też zrobiłaś niezłą zadyme choć na mniejszą nieco skalę ( nawet sam Moderator - Michał zabrał głos ) i podobnie jak i tu wszyscy cię mają dość. Dlatego też moja i pewnie wszystkich foruowiczy prośba do ciebie byś skończyła tą swoją dzieciniadę. Dziwię się też że nikt z administratorów tego forum nie zareagował choć pewnie widzi co sie tu dzieje.
Poza tym te twoje epitety w stylu "burak, debil, oszołom" - mam wrażenie że są skierowane do każdego uczestnika tego forum, a przynajmniej do zdecydowanej wiekszości.

Re: Kryspinów
Autor: a_sia (IP zapamiętane)
Data: 02 Feb 2007 - 09:24:03

Ad.ricco

Na daną opinię trzeba sobie u mnie "zapracować". Pisałam już (jeśli tak czytasz po forach) o tutejszym BAGIENKU. Jeśli nie, to zobacz jak się odnoszą niektóre prymitywy (NIE WSZYSCY) do kobiety!

Dam Ci taki przykład: Jeśli wejdziesz do szpitala psychiatrycznego, na odwiedziny, to Ty jesteś chory czy oni? Bo pacjentów jest więcej niż personelu + twoja osoba!

Jeśli myślisz, i nie jesteś kolejnym wcieleniem MP lub jego kolegą, to zauważysz, że "bagienko jest wietrzone" a głosy kilku kumpli (niektórzy występują pod kilkoma pseudonimami) to nie opinia całego świata.

W przyszłości sprawdzę twoje wypowiedzi(mam teraz mało czasu) i napiszę prywatnie, co ja sądzę o tobie.

Też nie masz nic do powiedzenia w temacie: Kryspinów???

Asia


Re: Kryspinów
Autor: kilerus (IP zapamiętane)
Data: 31 Mar 2007 - 00:40:55


poziom wody jest duzow wiekszy niz jak bylem tam ostatnio. zdjecia sa zrobione w salce zaznaczonej na mapce strzalka.

do niektorych miejsc nie da sie przejsc bez porzadnego wymoczenia.

NOWA STRONA K.E.Ga

ZAPRASZAMY!!!

[www.keg.yoyo.pl]

Re: Kryspinów
Autor: dziadek (IP zapamiętane)
Data: 05 Apr 2007 - 20:26:52

witam

jeziorka w kryspinowskiej wyschły przez obniżenie lustra wody w samym zalewie . Kilkanście lat temu ciężko było ją zwiedzać bez pomocvzenia się teraz to "zwykła " ucha jaskinia a wtedy jedyna (prawdopodobnie) a jurze w fazie tworzenia ... niesamowite wrażenie ...

Re: Kryspinów
Autor: justbiel (IP zapamiętane)
Data: 10 Apr 2007 - 20:59:54

dziadek Napisał(a):
a wtedy jedyna (prawdopodobnie) a jurze w
> fazie tworzenia ... niesamowite wrażenie ...


No jeszcze szmaragdowa sie ładnie tworzy



Idź do strony:  <--12
Bieżąca strona:2 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss