dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--1234
Bieżąca strona:4 z 4
Re: Zapadliska w Skarzycach
Autor: a_sia (IP zapamiętane)
Data: 07 Mar 2007 - 10:26:53

Ad. krak41

Żal mi cię,naprawdę. Wpadłeś w Krakowie w straszne towarzystwo - jacy oni źli!

A co chciałbyś napisać na temat, czyli o zapadliskach w Skarżycach?

Niedawno tam przejeżdżałam z ojcem. Byłam po raz enty na Okienniku, rozmawialiśmy nawet z paru miejscowymi przy sklepie. Ludzie śmieją się z "afery na wrotkach" z zapadliskami a panowie B i P gnają tam na oślep szukać jaskiń i lochów. Może jesteś ich kolegą i razem odkrywacie?

Wszystkie rozdmuchane przez pismaków afery są sztuczne, to samo dotyczy "zapadlisk" o których miejscowi nic nie wiedzą.

Asia

Re: Zapadliska w Skarzycach
Autor: krak41 (IP zapamiętane)
Data: 09 Mar 2007 - 17:42:11

A czy ty coś konkretnego o tych zapadliskach napisałaś bo czytając twoje posty mogę stwierdzic ze nie.

Re: Zapadliska w Skarzycach
Autor: sandwich (IP zapamiętane)
Data: 09 Mar 2007 - 17:58:20

Tata wie!

Do Asi. Jeżeli tak ciągle powołujesz się na Tatę, to znaczy, że musi być jakimś autorytetem w temacie jaskiniowym.
Zdradź nam jego personalia, a być może większość z nas innym okiem spojrzy na Twoje posty.

Mówię poważnie. Nigdy nie powołuję się na anonimowy autorytet. Chodzi o to, że albo będziemy wiedzieć kto ma takie, a nie inne zdanie, albo Twoje posty będą nadal ignorowane i wyśmiewane.
Teraz to brzmi w stylu "Tata a Marcin powiedział".



pzdrw

Sandwich



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2007-03-09 19:00 przez sandwich.

Re: Zapadliska w Skarzycach
Autor: Robert (IP zapamiętane)
Data: 15 Mar 2007 - 20:50:20

jak dojść do tych Śmigówek, w sumie głupio pytać bo mam niedaleko działkę a nie znam tej dziury

Re: Zapadliska w Skarzycach
Autor: hassel (IP zapamiętane)
Data: 17 Mar 2007 - 12:35:58

Idąc ze Śmigowek w stronę Morska drogą tuż przed zabudowaniami Cyganowki ,Mijasz po prawej niewysokie wzgorze .Jaskinia jest pod szczytem tego wzgorza ,u podnoża niewielkiej zarosnietej skalki.Obok zarastajaca halda urobku wyciagnietego z dziury.

Re: Zapadliska w Skarzycach
Autor: Jurasz (IP zapamiętane)
Data: 24 Mar 2007 - 17:50:55

Byłem - sam otwór robi wrażenie ale nic poza tym - z dna studni troche ciasnych korytarzyków i ot to cała diera.

Idź do strony:  <--1234
Bieżąca strona:4 z 4


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss