dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  12-->
Bieżąca strona:1 z 2
Nowe Jaskinie w Ryczowie
Autor: waldi (IP zapamiętane)
Data: 10 Nov 2008 - 21:35:19

Znalazłem dziś coś takiego
CYTUJE
No właśnie dzisiaj przypadkowo dowiedziałem się że zostały odkryte (eksplorowane) dwie nowe zupełnie pionowe jaskinie w okolicach Ryczowa na Jurze Krakowsko- Wieluńskiej. Nic więcej na ich temat nie wiem jak długie jak głębokie i kto tego dokonał..... liczę że ktoś w tej sprawie się odezwie i napisze....
[www.poszukiwania.pl]
Wie ktoś może co to za nowinki?


Re: Nowe Jaskinie w Ryczowie
Autor: markpm (IP zapamiętane)
Data: 11 Nov 2008 - 22:35:58

No fajnie, ale kiedy usłyszał te słowa, czy od osoby wiarygodnej i od kogo ta osoba to usłyszała?

Wiesz, to jest cos takiego, że ja ci powiem, ze w okolicach Jaroszowca szykują się dwie dość głębokie studnie - co ty na to? dalej sensacja, czy plotka z lat "przedforumowych"?

Re: Nowe Jaskinie w Ryczowie
Autor: badlands 30 (IP zapamiętane)
Data: 11 Nov 2008 - 23:00:13

Jak bys wiedzial o co chodzi to bys niepisal bzdur,bo krytykowac to kazdy baran umie,bez obrazy oczywiscie.

Re: Nowe Jaskinie w Ryczowie
Autor: badlands 30 (IP zapamiętane)
Data: 11 Nov 2008 - 23:11:33

Nie kazda osoba, ktora chodzi po jaskiniach, musi wiedziec ,ze okurat te jaskinie juz byly dawno odkryte ,bo w spisie jaskin okurat ich niema ,oprocz zelazkowej szczeliny,wiec jak ktos pyta ,to warto kogos ponformowac ze cos takiego istnieje,a nie wymadrzac sie jak ty, ze masz internet i sobie mozesz poczytac o nowych i starych odkryciach,swiadczy to o tobie jaki jestes uprzejmy i ze nie warto z toba dyskutowac na forum.

Re: Nowe Jaskinie w Ryczowie
Autor: markpm (IP zapamiętane)
Data: 12 Nov 2008 - 09:40:56

Kto ci napisze że kopie nowe jaskinie i poda ich dokładne namiary? Czasem trzeba podejść do sprawy z lekkim dystansem, lub wyczuć ironię...


"Jak bys wiedzial o co chodzi to bys niepisal bzdur,bo krytykowac to kazdy baran umie,bez obrazy oczywiscie. " - czyli ci co nie odpowiadają na ten temat, to wiedzą o które jaskinie chodzi? Może ty się pochwal swoją wiedzą, zamiast udawać moderatora.

Czekamy, aż ktoś pochwali się swoją wiedzą.

Re: Nowe Jaskinie w Ryczowie
Autor: Galman (IP zapamiętane)
Data: 12 Nov 2008 - 16:50:50


myśle że chodzi mu o dwie dośc dawno odkryte jaskinie w Cisowniku.

Re: Nowe Jaskinie w Ryczowie
Autor: badlands 30 (IP zapamiętane)
Data: 12 Nov 2008 - 18:14:14

W Cisowniku sa trzy jaskinie , a slyszalem ze ponoc jest gdzies i czwarta w tym rejonie.

Re: Nowe Jaskinie w Ryczowie
Autor: Tomek 23 (IP zapamiętane)
Data: 12 Nov 2008 - 19:17:44

badlands 30 - lepiej nie wspominaj o 3, czy 4 tej jaskini w tym przypadku w Cisowniku
no chyba ze lubisz krytykę - bo nikt ci za info nie podziękuje, niestety.

Re: Nowe Jaskinie w Ryczowie
Autor: justbiel (IP zapamiętane)
Data: 12 Nov 2008 - 22:10:42

No ja dziękuję :)
I proszę o wiecej jak już coś... za co też podziękuję.

Re: Nowe Jaskinie w Ryczowie
Autor: waldi (IP zapamiętane)
Data: 13 Nov 2008 - 19:45:57

Ja dziękuje za info w tym temacie

Idź do strony:  12-->
Bieżąca strona:1 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss