dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--12
Bieżąca strona:2 z 2
Re: Kamieniołom prędziszów
Autor: michal_aniol (IP zapamiętane)
Data: 22 May 2008 - 10:44:56

Drogi sandwichu, ponieważ gabaryty wymienionych przedmiotów są dość spore, wiec nie do każdej jaskini się zmieszczą. Mógłbym Ci polecić np. Mamutową, duża, przestronna, nie nameczysz się, jak będziesz to tam zanosił :D Jakbyś miał jeszcze starą wersalkę to też bez problemów sie zmieści :D

Pozdrawiam
Michał Pawlikowski

Re: Kamieniołom prędziszów
Autor: Ka$ku$ (IP zapamiętane)
Data: 22 May 2008 - 10:54:19

sluchajcie moze mnie zle zrozumieliscie ale chodzilo mi o to ze pseudo turysci i pseudo grotolazi czasami tez wnosza smieci miejscowi takze tez zgodze sie .. ale chodzi mi o to ze nie lubie (zreszta kto lubi) jak wchodze do jaskini a tutaj przyslowiowa kupa... tak sie nie robi i trzeba uczyc innych w ogole to tez samemu trzeba tego przestrzegac ze nie smieci sie i w lesie i gdzies na lakach i w jaskiniach... aha do sandwich: polecam szachownice heh:)) tam zmiescisz lodowke i mysle ze jak przywieziesz ze soba kolowrotek i prad to biwak gotowy i lodoweczka sie przyda hehe:P <lol>

Kasia

Re: Kamieniołom prędziszów
Autor: lachu83 (IP zapamiętane)
Data: 22 May 2008 - 11:14:46

;)Szachownica nie nada się... zbyt "łatwa" jaskinia. Jeszcze by jacyś ekolodzy posprzątali.
I cały plan w pizdu :)

Re: Kamieniołom prędziszów
Autor: sandwich (IP zapamiętane)
Data: 22 May 2008 - 21:16:16

Widzę, że wszyscy załapali, ale...
Musi się dać podjechać samochodem i najlepiej, by dało sie to zrzucić w dół.
Niestety Pod Bukami ktoś zaklapił.

Re: Kamieniołom prędziszów
Autor: pylon (IP zapamiętane)
Data: 22 May 2008 - 23:48:31

No tak..... Pod Bukami pralka się już przez klapę nie zmieści, ale kuchenka mikrofalowa albo mikser i owszem;)

Dobrze że tylko "wykształceni grotołazi" wiedza jak otworzyć właz;)

pylon



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2008-05-23 09:10 przez pylon.

Re: Kamieniołom prędziszów
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 23 May 2008 - 23:01:01

Ej!! to nie o to chodzi, po to laze czasem nawet dwa dni od miejsca zamieszkania, organizuje wypad itp zeby czasem jakas "szpare" zobaczyc, przestancie, co to za przyjemnosc, podjechac pod dziure, wejsc, przebrac sie i wyjsc ?? dla mnie zadna !!

badzmy z natura i tym co mamy na jurze, dzis sobie zwiedzilem niedzwiedzia w zlotym p. za zaciskiem i jest super, a ludzi :) ma ktos jakies info o tym regionie co jest nowego i ciekawego na pr?

Pozdrawiam i juz zakonczmy ten temat - Jaskinie sa po to aby je zwiedzac, a ze sa smieciarze to kazdy od dziecka wie.

Pozdrawiam
Tomek

Re: Kamieniołom prędziszów
Autor: Ka$ku$ (IP zapamiętane)
Data: 24 May 2008 - 11:30:08

wzg3 podzielam Twoje zdanie choc jestem mloda i moze i przyslowiowe gówno za przeproszeniem wiem to poznaje jaskinie i polubilam je:D a po drugie kreci mnie to:)) :D tez planuje wyjazd do niedzwiedziej w zlotym potku ale to musze miec fundusze hehe:) i wolne :D

Kasia

Re: Kamieniołom prędziszów
Autor: egzor (IP zapamiętane)
Data: 02 Jun 2008 - 12:03:26

Przepraszam że trochę nie na temat powyższej polemiki ale ośmielam się wkleić świeże zdjęcie kamieniołomu.

oraz okolic:


Jaskini Mysiej foty nie mam bo deszcz mnie złapał i musiałem stamtąd uciekać.
Współrzędne GPS kamieniołomu: [N 50°47'29.0''; E 19°11'42.9'']

Pozdrawiam :)
EGZOR z miasta śFiENtej Wieży.
:: [jurajskie.strony.pl] ::
Nie jestem grotołazem, nie jestem speleologiem,
lubię Jurę i wszystko co się z nią wiąże...
...jestem
JUROŁAZEM (bez licencji PZA).



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2008-06-02 12:04 przez egzor.

Idź do strony:  <--12
Bieżąca strona:2 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss