dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Filmowa Ciekawostka
Autor: dbart (IP zapamiętane)
Data: 03 Sep 2007 - 13:52:43


Re: Filmowa Ciekawostka
Autor: justbiel (IP zapamiętane)
Data: 03 Sep 2007 - 16:31:05

Fajnie że cokolwiek takiego powstaje co ma szanse być wyemitowane szerszej publiczności.

Co do uwag to jedynie strona techniczna - materiał kręcony z ręki i dość chaotycznie przy słabym świetle. Narrator dopiero pod koniec filmu nabiera większej pewności siebie.

Poza tym Ok.

Re: Filmowa Ciekawostka
Autor: markpm (IP zapamiętane)
Data: 03 Sep 2007 - 18:42:51

no fakt, narrator strasznie się denerwuje, ale nie dziwmy się, to prawdziwy miłośnik jaskiń, a nie jakiś aktor.

ciekawe podejście do tematu "każda dziura w ziemi to śmietnik"

Re: Filmowa Ciekawostka
Autor: maciek geolog (IP zapamiętane)
Data: 03 Sep 2007 - 20:05:37

Do tych jaskiń dołączyłbym Jaskinię Szklarską.

Re: Filmowa Ciekawostka
Autor: pylon (IP zapamiętane)
Data: 17 Sep 2007 - 14:50:02

A o którym filmie (tytuł) z tej strony piszecie, bo ten najbardziej aktualny już się zmienił i chyba nie o tym pisaliście;)
W zakładce sportowej jest kilka o tematyce jaskiniowej.

pozdrówko
pylon

Re: Filmowa Ciekawostka
Autor: speleolog (IP zapamiętane)
Data: 17 Sep 2007 - 21:21:39

Chodzi o film "Jaskinia-wysypisko śmieci czy piękno o które należy się troszczyć". Jestem jego autorem. Mam nadzieję, że wybaczycie to zdenerwowanie i brak precyzji uczniowi II gimnazjum :)

Re: Filmowa Ciekawostka
Autor: markpm (IP zapamiętane)
Data: 20 Sep 2007 - 19:09:27

no no, sam Autor się odezwał:)
oczywiście że wybaczamy, jak już napisałem, jesteś miłośnikiem jaskiń a nie aktorem:)

Re: Filmowa Ciekawostka
Autor: justbiel (IP zapamiętane)
Data: 21 Sep 2007 - 08:29:09

Nie przejmuj się tylko kręć dalej. Praktyka czyni mistrzem. Czekamy na dalsze etiudy

Re: Filmowa Ciekawostka
Autor: egzor (IP zapamiętane)
Data: 26 Sep 2007 - 09:08:06

Mnie się to podoba !

Re: Filmowa Ciekawostka
Autor: model (IP zapamiętane)
Data: 26 Sep 2007 - 22:30:09

Świetnie, świetnie i świetnie. Gratuluje pomysłu. Dobrze że... chciałem powiedzieć, że miło gdy nie jest się osamotnionym w walce z ludzką (niestety) głupotą. Pozdrawiam i powodzenia. Zapraszam na strony internetowe Speleotreku i kontakt z Prezesem, miło byłoby sie spotkac z Toba w Jaskiniach przez nas chronionych. Jeszcze raz pozdrawiam Ciebie , Brzeszczaków i wszystkich na tym forum. Jakis czas mnie nie będzie, bo jade do Norwegi. Na stronie [modelek13.webpark.pl] łatwy dostęp do informacji i fotek, a na [speleotrekmodel.w.interia.pl] kontakt z Prezesem Grzegorz Skorek (Strażak).

Do zobaczyska Model - Speleotrek.



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss