dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
jaki kask do dziury
Autor: snikers (IP zapamiętane)
Data: 04 Jul 2005 - 17:54:22

siema...mam zamiar kyupic sobie jakas skorupke i nie wiem co wybrac...jestem przyzwyczajony do Ecrina mojego kumpla ale musze go oddac i po 4 miesiacach jest mi ciezko to uczynic...elios do dziury do kicha wiec go odstawiam...zaciekawil mnie Cassin Roc... podoba mi sie i ma niska cene bo kosztuje 165zl co Wy na to?...czytalem tu na forum takze ze Edelrid jest ciekawy.jesli on to jaki model? z gory dzieki. pozdro ...

Onediś Project 2005



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2005-07-04 18:02 przez snikers.

Re: jaki kask do dziury
Autor: point (IP zapamiętane)
Data: 16 Jul 2005 - 11:41:13

Ja mam salewe ale zamierzam znienic na ecrina. I uważam ze to sa jedne znajlepszych kasków. Wiec jak mazmozliwosc to dozbieraj kase i kup ecrina.

Re: jaki kask do dziury
Autor: point (IP zapamiętane)
Data: 16 Jul 2005 - 11:56:16

A i jak jest juz rozmowa o kaskach to czy moze ktos posiada kask vertex lub ogladał go ? Jak tak co sadzicie o tym kasku jako o kasku do jakin i wogule jak oceniaciem ten kask ?
POZDRO

Re: jaki kask do dziury
Autor: snikers (IP zapamiętane)
Data: 17 Jul 2005 - 21:51:55

tak moj kumpel ma vertex venta...hmmm osobiscie nie podoba mi sie ten kask...3 miesiace lazilem na ecrinie i naprawde to jest najlepszy kask do dziury..teraz mam cassin rocka i tez nie narzekam...najwazniejsze to zeby mial kubelkowy system nosny...to zapewnia wygode.pozdrawiam



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss