dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Do Adminów Forum
Autor: Mx (IP zapamiętane)
Data: 09 Jun 2005 - 10:15:43

Jesteście niesamowici, usunęliście mój post zostawiając post kogoś kto sie podemnie podszywa. Jeśli nie wiecie to jest takie coś jak numer IP i macie do tego dostęp. Wystarczy sprawdzić moje poprzednie posty żeby od razu stwierdzić że ktoś sie podemnie podszywa. To forum całkowicie traci wiarygodność jeśli Admini bezpodstawnie kasują posty !!!!!!!!!!!!!. Pewnie Merec wiedząc że nigdy nie byłem za lego pseudoproduktami podpisał sie jako ja, a Wy to tolerujecie ???? Smieszne i mało profesjonalne zachowanie !!!!!!

Re: Do Adminów Forum
Autor: Mx (IP zapamiętane)
Data: 09 Jun 2005 - 10:17:47

Dla nie wtajemniczonych, chodzi mi po post w wątku ledowe nowości, Ktoś podszywając sie podemnie napisał że używam śmieci Mereca. Odpowiedziałem na ten wątek a dzisiaj go już nie ma
Mx

Re: Do Adminów Forum
Autor: dziura (IP zapamiętane)
Data: 09 Jun 2005 - 10:28:01

Oczywiście widzę IP, tylko co w związku z tym, mam prowdzić analizę każdego postu, czy IP zgadza się z nickiem.
Jest na to prosty sposób - zarejestruj się i twój nick będzie tylko dla Ciebie.

Re: Do Adminów Forum
Autor: Mx (IP zapamiętane)
Data: 09 Jun 2005 - 10:37:36

w takim razie prosze tylko o porównanie IP mereca z IP wypowiedzi niby mojej że używam tych ledów, i porównanie z moim IP. Poprostu chodzi mi o to że są bezpodstawnie usuwane posty, Dlaczego jeśli został usunięty post z moją wypowiedzią o podszywaniu sie, nie został usunięty post o któy chodziło ?

Re: Do Adminów Forum
Autor: dziura (IP zapamiętane)
Data: 09 Jun 2005 - 10:51:31

Do Mx:
Twój post został usunięty ze wzgędu na wulgaryzmy i obrażanie innego forumowicza.
Zaraz zresztą skasuję kolejny Twojego autorstwa z wulgaryzamami.

Natomiast osobom, dla których ważne jest jakie teksty ukazują się pod ich nickiem na prawdę polecam rejestrację.



Re: Do Adminów Forum
Autor: Mx (IP zapamiętane)
Data: 09 Jun 2005 - 10:54:22

Prosze bardzo jestem zarejestrowany wiec proszę o usunięcie postu który to niby ja napisałem
Pozdrawiam
Mx



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss