dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  123-->
Bieżąca strona:1 z 3
Żarówki LED - spam
Autor: dbart (IP zapamiętane)
Data: 25 Jan 2005 - 14:04:52

Być może komuś się przyda, dostałem ostatnio link:

[merec.webpark.pl]

Re: Żarówki LED - spam
Autor: bat (IP zapamiętane)
Data: 25 Jan 2005 - 14:38:17

to z allegro gdyby ktos szukal zajrzal by na allegro nie na forum

Re: Żarówki LED - spam
Autor: dziniks (IP zapamiętane)
Data: 25 Jan 2005 - 16:10:05

ja tez to dostalem. nie lubie gdy dostaje nieproszone maile

Re: Żarówki LED - spam
Autor: B.K. (IP zapamiętane)
Data: 25 Jan 2005 - 16:26:57

Wyslalem do goscia maila z pytaniem czy ma jakies dokumenty swiadczace o parametrach technicznych tych ledow. Watpliwa sprawa bo to pewnie jakas chinszczyzna, ale moze sie myle. Zobaczymy.

Re: Żarówki LED - spam
Autor: Merec (IP zapamiętane)
Data: 31 Jan 2005 - 18:23:33

Witam zapraszam wszystkich do zakupów żarówek 4 LED w atrakcyjnej cenie 20 zł za szt. Moc pojedynczej diody to 17 000 mcd, co daje w sumie 68 000 mcd. Gorąco polecam.
Merec

Re: Żarówki LED - spam
Autor: B.K. (IP zapamiętane)
Data: 31 Jan 2005 - 19:33:22

Napisalem do kolegi maila, ale nie otrzymalem ani nazwy firmy, ani zadnych danych technicznych odnosnie tych diod, tylko zapewnienia, ze sa swietne i lepsze niz nichii w petzlu, co wywolalo lekki usmiech na mojej twarzy. Podejrzewam, ze sa to diody oferowane na dalekowschodnim ebayu chinskiej firmy "chi wing". Otoz posiadam te ledy i niestety nie jestem z nich zadowolony. Sprawdzilem organooptycznie :) Zdecydowanie nie nadaja sie do zastosowan jaskiniowych gdyz maja za maly kat padania swiatla, tzn. soczewka jest za bardzo skupiajaca. Jednym slowem jasny punkty i ciemnosc dokola. Gdybysmy swiatlo diody zastosowna w petzlu (NSPW500BS bT) skupili w te soczewke to ilosc kandeli wzroslaby pewnie do 30 :)
Tu jeszcze ciekawy link dla konstruktorow:

[home.elka.pw.edu.pl]

Re: Żarówki LED - spam
Autor: Merec (IP zapamiętane)
Data: 14 Feb 2005 - 22:42:46

Niedługo wypuczam wersje 4 LED i 3 LED na diodach ok. 25 cd!

Re: Żarówki LED - spam
Autor: Merec (IP zapamiętane)
Data: 15 Feb 2005 - 14:14:11

Już od marca moje produkty będą dostępne w sieci sklepów Horyzont, oraz w sklepach na terenie Śląska i Warszawy. W miarę upływu czasu mam nadzieję ze będą dostępne w Waszym sklepie.
Pozdrawiam
Merec

Re: Żarówki LED - spam
Autor: Batman (IP zapamiętane)
Data: 04 Mar 2005 - 00:01:59

Te &#8222;żarówki&#8221; 4 LED są naprawdę dobre za te pieniądze. Nie każdy jest majsterkowiczem wiec warto kupić w tej cenie.

Re: Żarówki LED - spam
Autor: Mx (IP zapamiętane)
Data: 04 Mar 2005 - 11:54:29

w tej chwili na allegro są dostepne diody led 20000mcd (Kolega Merec napisal ze jego mają 17000mcd) których cena to 1zl kup teraz. Dotego dochodzą rezystory, a to już poważniejszy wydatek rzędu 5gr za sztuke :). No i jeśli chodzi o Zooma, to trzeba zalatwić żaróweczkę (może być spalona :)) co jest już rzeczą prawie nieosiągalną. i dać to jakiemukolwiek człowiekowi z lutownicą, bo filozofi tu większej nie ma, żeby to polutowal do kupy. Podsumowując: "żarówka" LED na 3 diodach to wydatek 3zł LED'y, max1zł rezystory, żaróweczka to koszt rzędu 2złmax, czyli 6zł, jeśli ktoś by mial problemy z zmontowaniem takiego ukladu to niech tu napisze, postaram sie jakoś to opisać dokładniej z doborem parametrów :), chociaż jedynym "parametrem" jest tu rezystancja hehe
Pozdrawiam

Idź do strony:  123-->
Bieżąca strona:1 z 3


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss