dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Podział tematyczny forum
Autor: dbart (IP zapamiętane)
Data: 10 Jan 2005 - 20:01:57

Jak dało się zauważyć nastąpił podział forum na trzy kategorie tematyczne. Nie należy traktowac go ostatecznie, jeśli będzie taka potrzeba w przyszłości może on ulec zmianie. Prosze jednak stosowac się do podziału, jak sądzę na razie nie jest tak trudno "wpasaować się" w podane ramy. Przyjmijmy zasadę, ze wydarzenia nawet nie będące stricte chodzeniem po jaskiniach (Np news o wystawie fotografii jaskiniowej) umieszczamy w "działalności i organizacji", natomiast niezwiązane bezposrednio z typową działalnością (np w Tunezji stodoła wpadła do jaskini, kiedy zawalił się strop sali) do "worka różności".

UWAGA! np: "Poszukiwanie tuneli Lobsanga Rampy z artefaktami zaginionej cywilizacji pod Potalą" jest bez cienia wątpliwości tematem ladujacym w "worku".

Re: Podział tematyczny forum
Autor: egzor (IP zapamiętane)
Data: 06 Apr 2005 - 15:28:07

Ja mam jeszcze jedna propozycję ^_^ !
Gdyby tak te kategorie podzielić jeszcze na podkategorie ?

Np działalność i organizację podzielić na rejony:
- Tatrzański
- Jurajski
- Sudecki
- (...)

...taka mała dygresyjka ...8-)

Re: Podział tematyczny forum
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 06 Apr 2005 - 15:41:46

Uwazam to za bardzo fajny pomysl

Re: Podział tematyczny forum
Autor: dbart (IP zapamiętane)
Data: 06 Apr 2005 - 15:42:12

No cóż, nie uważam, żeby jak na razie ilość postów na liście była tak duża, żeby to jeszcze dzielić na drobniejsze. Jesli już, to należałoby przede wszystkim oddzielić Jurę od reszty. Bo widzę, że grono miłośników Jury zdominowało ostatnio dyskusję, zatem podział musiałby wyglądać np tak:

- Jura
- Pozostała Polska działalność z wyłączeniem Tatr
- działalność w krasie typu alpejskiego

Ale jak na razie, jak wspomniałem, nie wiem czy jest sens...

PS: niestety przydał by się jeszcze dział "osobiste wycieczki" :( co mnie bardzo smuci...



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss