dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Wyprawa do kopalni WILHELM w Radzimowicach.
Autor: adam242 (IP zapamiętane)
Data: 09 Jul 2006 - 12:19:13

W połowie sierpnia wybieramy się na kilka dni do kopalni WILHELM w Radzimowicach. Jeśli jest ktoś chętny , to serdecznie zapraszam.
Relacja z jednej z poprzednich wypraw , oraz aleria zdjęć znajduje się tutaj ---> [eksploracja.org.pl]

Zainteresowanych proszę o konatkt na maila: adam@eksploracja.org.pl lub telefonicznie - 507-705-794


pozdrawiam

Re: Wyprawa do kopalni WILHELM w Radzimowicach.
Autor: stifler2 (IP zapamiętane)
Data: 11 Jul 2006 - 16:09:30

Jeśli chodzi o kopalnie w Starej Górze to mam do niej 45 minut marszu :D:D:D i oczywiście jestem chętny:]

Re: Wyprawa do kopalni WILHELM w Radzimowicach.
Autor: Bartez (IP zapamiętane)
Data: 23 Oct 2006 - 09:31:32

witam mam pytanko gdzie dokladniej znajduje sie ta kopalnia? jakie jest zapotrzebowanie do niej w sprzet? liny itp. czy ktos ja moze ospitowal bo na jednej z waszych fot w galeri widzialem ze ktos dziury wiercil... jak cos to prosze o odpowiedz na PM lub ewentualnie tutaj...

Re: Wyprawa do kopalni WILHELM w Radzimowicach.
Autor: maciek (IP zapamiętane)
Data: 02 Nov 2006 - 17:38:39

Generalnie do zjazdu głównym szybem wystarczy lina 100m, a ze sobą trzeba mieć krótsze odcinki - przynajmniej jeden ok 20m ponadto gdy się chcę lepiej poznać III poziom to ponton i OP-eka - od poziomu -10m na głowe ostatnio lał sie wodospad az do samego dna i w czasie zjazdu często się było w jego zasięgu, a wiec bez odpowiedniego ubioru szyb na dzień dobry wita cię smigusem, a poruszac się w takim stanie nie jest przyjemnością zwłaszcza że nie jest to obiekt na godzinę.
Co do spitowania obiekt idzie zwiedzic nie korzystając ze spitów ( na dole sa batinoksy ale słuzyły one w całkiem inny celu - do wyciagania złomu z pocietych aut jak szukali w nich trupa, poza tym są to łupki a wiec skały nie nadajace sie za bardzo do tego celu.



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss