dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  12-->
Bieżąca strona:1 z 2
Pismo JASKINIE
Autor: ~Rzeźwy (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2004 - 10:22:57

Dlaczego od dłuższego czasu nie ma nowego czasopisma "JASKINIE" Czy nie ma o czym pisać lub mój Sklep Podróżnika w Bielsku przespał

Re: Pismo JASKINIE
Autor: ~Jacooś (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2004 - 10:23:18

Z tego co wiem, pod koniec wrzesnia został zamkniety kolejny numer i prawdopodobnie ukaże się juz za tydzień na Speleokonfrontacjach, na które, korzystając z okazji, w imieniu Speleoklubu Dąbrowa Górnicza serdecznie zapraszam wszystkich grotołazów (Zajazd Jurajski w Podlesicach-23/24 październik) - szczegóły na stronie SDG. Pozdrawiam - Jacooś

Re: Pismo JASKINIE
Autor: ~km (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2004 - 10:23:44

ostatni numer był w ogóle nieciekawy. prawie polowa gazetki o jakiś norach we fliszu

Re: Pismo JASKINIE
Autor: ~glista (IP zapamiętane)
Data: 20 Dec 2004 - 10:24:06

Ciebie może to nie interesuje, ale przecież to pismo nie jest tylko dla ciebie. JEst dużo osób zainteresowanych taką tematyką.

Re: Pismo JASKINIE
Autor: Jaś (IP zapamiętane)
Data: 31 Dec 2004 - 10:13:38

to pismo to kolorowy szmatławiec

Re: Pismo JASKINIE
Autor: j.k. (IP zapamiętane)
Data: 31 Dec 2004 - 12:14:54

hehe, ostatnio widzialem "Jaskinie" w kiosku obok "Tiny" i "Twojego Weekendu":)

Re: Pismo JASKINIE
Autor: egzor (IP zapamiętane)
Data: 06 Apr 2005 - 15:33:47

Cytat:
j.k. napisał: hehe, ostatnio widzialem "Jaskinie" w kiosku obok "Tiny" i "Twojego Weekendu"


A Ja nie ! Ale chciałbym !



Re: Pismo JASKINIE
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 06 Apr 2005 - 16:01:07

Szukam ciekawych gazet zwiazanych z dzialalnoscia jaskiniowa. Czy moglibyscie mi podac jakies tytuly owych gazet??

Re: Pismo JASKINIE
Autor: Krzychu (IP zapamiętane)
Data: 07 Apr 2005 - 11:34:51

W języku polskim, czy zagraniczne też Cię interesują?
Jeżeli "nasze", to z ogólnodostępnych (Empiki, ksiegarnie górskie itp.) masz Jaskinie i Taternik (tu przeważa powierzchnia ale praktycznie w każdym numerze jest coś z nor). Ponadto w różnorakiej prasie mozna znaleźć czasem coś o dziurach, polecam np. ostatni numer kwartalnika Tatry (klkanaście stron o jaskiniach).
Trudniej dostępne - zazwyczaj trzeba pytać w danym klubie lub przez strony klubowe - to masz całą armię biuletynów klubowych:
aktualnie ukazujące się (choć zazwyczaj nieregularnie i z opóźnieniami) Zacisk (Speleoklub Bielsko - Biała), Wiercica (Speleoklub Warszawski), Dewiator (Zakopiańczycy), Gacek (STJ KW Kraków), Meander (Katowicki KS), Grotołajza (Bobry z Żagania), Estawela (Poznaniacy)
Archiwalne: np. Grotołaz, Jamnik, Eksplorancik, Speleo, BIS, Niphargus, Alpiniste Complet, Speleologia...

Re: Pismo JASKINIE
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 07 Apr 2005 - 11:38:48

Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz interesuje mnie czasopisma w naszym ojczystym jezyku, poniewaz moj angielski nie jest najlepszy


dziekuje i pozdrawiam
Pawel

Idź do strony:  12-->
Bieżąca strona:1 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss