dyskusje grotołazów
Re: Komisja Taternictwa Jaskiniowego - uwagi
Autor: Jacooś (Moderator)
Data: 25 Mar 2006 - 19:10:10

Witam!
Mam nadzieję że poniższy cytat (z komunikatu KTJ rozesłanego kilka dni temu Klubom) odpowie na Twoje pytania:

"Kolejny już miesiąc trwają prace nad upaństwowieniem naszych uprawnień instruktorskich.
Na podstawie zgłoszeń Kolegów instruktorów oraz możliwości i warunków stawianych przez jednostki organizujące część ogólna kursu instruktorskiego udało się ustalić jeden kurs, którego ramy czasowe, finansowe i organizacyjne są dla nas dosyć korzystne. Kurs ten odbędzie się w dniach 12-14 i 19-21 maja 2006 roku w Warszawie. Są to dwa przedłużone o piątkowe popołudnie weekendy. Ponieważ w tym czasie musimy zmieścić się z całym obowiązującym materiałem należy przygotować się na wielogodzinne zajęcia. Kurs zakończony będzie egzaminem; możemy jednak liczyć, że zostaniemy przez wykładowców przygotowani do niego na tyle dobrze, że nie powinniśmy mieć problemów z zaliczeniem kursu. Koszt kursu nie jest jeszcze ostatecznie ustalony. Z wstępnych ustaleń nie powinien przekroczyć 400 zł. Mamy nadzieję, że większość tej kwoty uda się pokryć ze zgromadzonych przez nas funduszy.
Część specjalistyczna powinna odbyć się w pierwszej połowie czerwca. Na razie nie jest możliwe sprecyzowanie ani terminu ani ram czasowych i programowych ze względu na trwające cały czas ustalenia z AWFem.
Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na część ogólną kursu instruktorskiego na adres agnieszka.gajewska@pza.org.pl
Osoby zainteresowane nowym kursem instruktorskim mają możliwość uczestniczenia w części ogólnej kursu instruktorskiego. Ich udział odbywa się na własną odpowiedzialność tzn. ukończenie tej części nie oznacza automatycznej kwalifikacji na kurs instruktora taternictwa jaskiniowego. Niestety nie możemy również zagwarantować, że możliwe będzie zorganizowanie kursu dla instruktorów taternictwa jaskiniowego w tym roku."

Być może bardziej szczególowo odpowie Ci Przemek Włosek, zajmujący sie w KTJ sprawami szkolenia. Ja od siebie dodam iż w sprawie dofinansowania szkolenia nie myślelismy o róznicowaniu - chyba metoda "każdemu po równo" jest najmniej kontrowersyjna.
Na ten rok planowany był "nowy" kurs instruktorski - zaistniała sytuacja zaskoczyła nas wszystkich (chciałem dodać że również przerosła, ale po namyśle uważam że nie i jakos powoli wychodzimy na prostą), więc być może jesienią rozpocznie się szkolenie..
Pozdrawiam - Włodek "Jacooś" Porębski



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
Komisja Taternictwa Jaskiniowego - uwagi 3246 Jacooś 2006-03-14 21:25
     Re: Komisja Taternictwa Jaskiniowego - uwagi 901 świstak 2006-03-25 09:49
        Re: Komisja Taternictwa Jaskiniowego - uwagi 863 Jacooś 2006-03-25 19:10
           Re: Komisja Taternictwa Jaskiniowego - uwagi 879 świstak 2006-03-27 00:27


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss