dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--12345-->
Bieżąca strona:2 z 5
Re: Android + DistoX
Autor: krytix (IP zapamiętane)
Data: 24 Nov 2013 - 07:04:53

Przetestowany. Siatką jeździ wraz z planem;)
Co do baterii zawsze można kupic power bank 10000-20000mAh podlanczany przez mini USB.

Re: Android + DistoX
Autor: hern (IP zapamiętane)
Data: 24 Nov 2013 - 10:08:10

co do urządzenia - potestuję go na Samsung Galaxy Mini - niestety za każdym aktualnieniem będę musiał się zwracać :P do autorki o odpowiednią wersję pod mojego starego Androida. Jako ochrona: ten Samsung pasuje do OTTERBOXA 1900 którego mam pod palmtopa z POCKETTOPO. A rysik jak Paulina pisała za 1 zł na Allegro.

Re: Android + DistoX
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 25 Nov 2013 - 06:01:31

Chłopaki ale po co sie bawicie takimi zabytkami? I to jeszcze dodatkowo teraz Distox wraca ale w wersji "ukradzionej" prawdziwym twórcom. Mamy tyle nowych rozwian i to wszystko macie praktycznie za darmo i we własnym kraju, wystarczy chcec i poszukać. Kto nie wie o czym mówię wpisuje CAVESNIPER w goglach lub kontaktuje sie z fundacja speleologia Polska co by sobie pokartowac na najnowszym sprzęcie za DARMO
Sam podziekowalem DISTOXOWI 4 lata temu i bawilem sie w to samo co Wy, wystarczy ze poszukacie mojego wątku

Re: Android + DistoX
Autor: dred (IP zapamiętane)
Data: 25 Nov 2013 - 21:40:28

Mógłbyś rozwinąć myśl: "Distox wraca ale w wersji "ukradzionej" prawdziwym twórcom".

Re: Android + DistoX
Autor: svistak (IP zapamiętane)
Data: 26 Nov 2013 - 02:56:35

ja bym raczej powiedziała, że wszystko ma wady i zalety, kto co woli jego sprawa ;)

na razie to wersja beta, ale apka łączy się już z cavesniperem i pobiera dane (beta, bo jeszcze sporo pracy przy tym zostało), co oznacza że będzie można mieć dane z dwóch urządzeń pomiarowych na jednym telefonie.

Re: Android + DistoX
Autor: krytix (IP zapamiętane)
Data: 30 Nov 2013 - 09:31:18

Nie wiem co kto komu ukradł ale to nie ważne :) Wiem, że nowy distox ma być oparty na modelu x310 gdzie zostanie zastąpiona cała płyta główna oraz zostanie wbudowany akumulator litowo-polimerowy, więc będzie naprawdę ciekawie.

Re: Android + DistoX
Autor: hern (IP zapamiętane)
Data: 02 Dec 2013 - 08:37:50

a jak bardzo poręczny jest Cavesniper gdzie używam 2 urządzeń zamiast jednego Disto gdzie mam wszystko w 1?

Re: Android + DistoX
Autor: trroy (IP zapamiętane)
Data: 02 Dec 2013 - 10:52:20

Nie wiem czy było ale przydały by sie przyciski oddal przybliż takie jak w pocket topo. jeszcze mało intuicyjne jest to ze jak rysuje i chce przesunąć ekran to nie wiem gdzie kliknąć. Chociaż tutaj moze jest jakiś tajny przycisk tylko ja jestem taki lewy :)

Re: Android + DistoX
Autor: krytix (IP zapamiętane)
Data: 02 Dec 2013 - 11:36:22

Rafał oddalasz typowo jak na dotykówce. Rozszerzając i zsuwajac 2 palce na ekranie;)

Re: Android + DistoX
Autor: hern (IP zapamiętane)
Data: 02 Dec 2013 - 11:37:31

ale brudnymi łapami wiadomo jak z tym może być :)

Paulina dorzuci takie przyciski...

Idź do strony:  <--12345-->
Bieżąca strona:2 z 5


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss