dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  12-->
Bieżąca strona:1 z 2
Jaskinia Trzebniowska
Autor: Miko Fett (IP zapamiętane)
Data: 26 Jun 2007 - 21:56:34

Nie dość że straciłem dziś cztery godziny na poszukiwania tej jaskini to w dodatku jej nie znalazłem!
Czy mógłby ktoś mi wyjaśnić jak do niej dotrzeć??
Znalazłem za to inną dziwną jaskinię obok góry zwieńczonej skałą z krzyżem(jakiś najwyższy punkt wysokościowy w okolicy). Jaskinia ta zaczyna się sporą pochylnią w dół i jeszcze jest tam w cholerę błota. Strop pokryty jest dużą iloscią zalążków stalaktytów. Prawie ze wszystkich stron odgałęziają się bardzo szerokie ale cholernie niskie zabłocone odnogi których nie chciało mi się penetrować bo miały z 20 cm wysokosci. Czy ktoś zna ten obiekt??

Re: Jaskinia Trzebniowska
Autor: hassel (IP zapamiętane)
Data: 28 Jun 2007 - 14:56:11



Jesli w cztery godziny nie znalazles Trzebniowskiej to raczej juz jej nie znajdziesz!!!


Ale dobrze szukales ,to to wzgorze z krzyzem ......

w tej jaskini z pochylnia nic ciekawego nie przegapiles-raczej wszystko widziales.

Re: Jaskinia Trzebniowska
Autor: Miko Fett (IP zapamiętane)
Data: 28 Jun 2007 - 21:57:10

Te cztery godziny to razem z dojściem od Ostrężnika i spowrotem. Do tej pory znajdywanie jaskiń szło mi czałkiem nieźle, to była moja pierwsza porażka! Muszę sobie kupić mape z kompassa, ta którą posiadam ma spore przekłamania. Byłbym wdzięczny gdybyś mi jednak napisał jak dotrzeć do tej jaskini od skałki z krzyżem.

Re: Jaskinia Trzebniowska
Autor: sandwich (IP zapamiętane)
Data: 28 Jun 2007 - 22:41:51

I co Ci da mapa z Compassa. Ja dwa dni pod rząd szukałem w/g tej mapy Kroczyckiej i znajdowałem jakąś 10m pipidówę.

Re: Jaskinia Trzebniowska
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 30 Jun 2007 - 00:49:28

przeciez nie ma nic lepszego niz szukanie tej jedynej:)... wiec lepiej troszke wysilku :)) a napewno sie znajdzie :) a czasem jest ciezko:)

Re: Jaskinia Trzebniowska
Autor: sandwich (IP zapamiętane)
Data: 30 Jun 2007 - 10:38:55

A czy ja narzekam? Piszę tylko, że mapy turystyczne choćby najlepsze dużo nie pomogą.



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2007-06-30 10:39 przez sandwich.

Re: Jaskinia Trzebniowska
Autor: markpm (IP zapamiętane)
Data: 01 Jul 2007 - 10:23:47

dziś się wybieram w te rejony i mam nadzieje ze ją aznajde:)

Re: Jaskinia Trzebniowska
Autor: sandwich (IP zapamiętane)
Data: 01 Jul 2007 - 14:20:52

Niech moc będzie z Tobą!

Re: Jaskinia Trzebniowska
Autor: Miko Fett (IP zapamiętane)
Data: 02 Jul 2007 - 11:42:44

I jak tam poszukiwania markpm? Moc ci dopisała?

Re: Jaskinia Trzebniowska
Autor: markpm (IP zapamiętane)
Data: 02 Jul 2007 - 12:15:13

niestety brakło mi czasu na poszukiwania tej jaskini, zwiedziłem głównie dol. Wiecicy.

jednak patrząc na mapę nie powinno być problemu z odnalezieniem jej. będę tam znów za 2 tygodnie, to jej poszukam.

sandłicz wspominał o j. kroczyckiej: kroczycka jest dobrze zaznaczona na mapie compassu, a jesli nie byłeś pewnien, trzeba było zajrzeć na tą stronę: [yac.com.pl]

Idź do strony:  12-->
Bieżąca strona:1 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss