dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  123-->
Bieżąca strona:1 z 3
Jaskinia na Lipówce
Autor: Magdulka (IP zapamiętane)
Data: 16 Aug 2006 - 21:41:36

Witam, wczoraj odwiedziłam wyżej wymienione wzgórze z zamiarem zwiedzenia jaskini, która się na nim znajduje. Po dobrych kilkunastominutowych poszukiwaniach z partnerem odnaleźliśmy ową dziurę. Heh...jednak w obszernym schronisku zauważyliśmy mało zachęcające wejście hihi:):)fajna ciasnota, jednak nie miałam przyjemności wejścia do niej:(:( Zatem mam pytanko: czy ktoś z Was już tam był? Jak najlepiej prześlizgnąć się do wnętrza?? Czy w ogóle warto się męczyć dla 22 metrów?? Widziałam, że już tam ktoś próbował poszerzyć wejście...dobry pomysł:)


Pozdrawiam Magda



Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2006-08-16 22:13 przez Magdulka.

Re: Jaskinia na Lipówce
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 16 Aug 2006 - 22:09:27

tak, bylismy tam magda razem,ale przy wejsciu bylo sporo szkla ktore sama usuwalas i mozna bylo sie poprzecinac i to niezle...:) a tak po za tym to wasko tam jest troche...

Re: Jaskinia na Lipówce
Autor: Filipki (IP zapamiętane)
Data: 17 Aug 2006 - 00:48:03

W środku ktoś kopie. Znaleźliśmy tam kontener, wiadro i napoczęty napój, nie licząc całej masy błota a'la glina...

Re: Jaskinia na Lipówce
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 20 Aug 2006 - 11:39:44

co myslicie zeby troszke przebic to wejscie do lipowki? widac ze ktos cos tam robil ale slabo...

Pozdrawiam i jak cos to sie pisze na eksploracje:)))

Re: Jaskinia na Lipówce
Autor: Filipki (IP zapamiętane)
Data: 20 Aug 2006 - 12:38:25

Ale wejście jest całkiem duże. Jedyny problem to błoto. Korytarz wewnątrz też jest spory i tak jak przy wejściu na dnie i ścianach pełno rozmiękłej gliny. Poślizg gwarantowany i to bez wazeliny...

Re: Jaskinia na Lipówce
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 21 Aug 2006 - 00:18:15

hm, to chyba ja bylem w czyms innym z partnerka, tam trzeba bylo sie czolgac bokiem zeby wejsc do srodka, czy to, to o czym piszesz;)?

Re: Jaskinia na Lipówce
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 21 Aug 2006 - 00:26:20

a zapomnialem, hehe moze sie wkur*****..., kocham cie Magda:)!

Re: Jaskinia na Lipówce
Autor: Filipki (IP zapamiętane)
Data: 21 Aug 2006 - 00:39:27

dokładnie. zaraz za wejściem można stanąc, bo na górze jest całkiem spory komin oraz korytarzyk nad wejściem w kierunku brzegu skały. dalej ze względu na schodzący coraz niżej niżej korytarz i doś duży poślizg pod butami nie wchodziłem. pozostałe dwa Filipki zostały przed dziurą więc jeszcze tej dziury nie widziały. Jeśli chcesz podeślę ci zdjęcia ze środka na maila bo wklejanie ich w post jakoś nam nie wychodzi.

Re: Jaskinia na Lipówce
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 21 Aug 2006 - 11:01:53

ok czekam na kilka fotek, i jakm ozesz to fotke wejscia mi przeslij jezeli masz ok? wzg3@go2.pl

pozdrawiam:)... faktycznie chyba inna dziure znalazlem z magdulka, bo tam bylo tak male wejscie ze ktos je rozbijaj aby tam sie wslizgac;)


Re: Jaskinia na Lipówce
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 21 Aug 2006 - 15:59:41

Witam
Jaskinia na lipowce jest nadal eksplorowana. Caly sprzet pozostawiony w srodku jest wlasnoscia prywatna czyli moja i nie tylko.

Idź do strony:  123-->
Bieżąca strona:1 z 3


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss