dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Jaskinia Wiślana
Autor: alloc (IP zapamiętane)
Data: 12 Nov 2005 - 17:45:43

Witam

Chcialem sie zapytac czy zna ktos dokladne polożenie tej jaskini? I zeby nie bylo ze jestem jaskiniowym wandalem to sie moze przedstawie. Po jaskiniach chodze amatorsko ze znajomymi. Najpowazniejszy odwiedzony przez nas obiekt to szeroki aven lecz najczesciej z powodu braku sprzetu odwiedzamy jaskinie poziome. Jestesmy zainteresowani odwiedzeniem j. wislanej poniewaz jest dosc spora jak na jure, no i znajduje sie niedaleko naszego misjca zamieszkania (czasu ostatnio nie ma wiele, a checi sa spore). Bylbym bardzo wdzieczny za udzielenie szukanych przezemnie informacji. Jesli nie na lamach formum to na prv: marcin2208@wp.pl

Dzikuje i pozdrawiam

Re: Jaskinia Wiślana
Autor: Merrist (IP zapamiętane)
Data: 12 Nov 2005 - 19:14:06

Wiślana jest z tego co wiem to zamknięta bardzo gustowna potężną klapą dzwiową wykonana z delikatnej stalowej płyty. I raczej wejść tak sobie ot bez hałasu do niej się chyba nieda...
Ale gzie una jest...
Jak Szanowny kolego macie park SKały Twardowskiego (z o wiele większą i ciekawszą od Wiślanej Jaskinia Twardowskiego 500m dł - pozioma grota) to dalej za tym parkiem ok 300m no może 500m w strone Tyńca po lewej stronie ul. Tynieckiej koło boiska sportowego jest niewielki kamieniołom. We Wschodniej jego ścianie - łatwo widoczna klapa włazowa jaskini widnieje.
Jak by się jednak okazało że kolegom się nie spodobała klapa w otworze i postanowili ją zdeflorować to proszę o powiadomienie, bo ja też w tej jaskini nie byłem i mam ochote lecz troche mi tej klapy szkoda...
No to pa klikne cos jeszcze jak wytrzeźwieje papapap

Re: Jaskinia Wiślana
Autor: alloc (IP zapamiętane)
Data: 12 Nov 2005 - 23:33:07

Dzieki za info, juz wiem gdzie to jest :) ale wylamywania kraty nie przewiduje :] a co do j. Twardowskiego i okolicznych to juz tam bylismy.

Re: Jaskinia Wiślana
Autor: alloc (IP zapamiętane)
Data: 24 Nov 2005 - 21:46:12

A niewiecie przypadkiem kto moze miec do niej klucze?

Re: Jaskinia Wiślana
Autor: Merrist (IP zapamiętane)
Data: 13 Jun 2008 - 16:26:33

Ello!

klu3 już nie trza :)

W ostatnią niedzielę byłem tam przypadkiem. Klapa jest jak była. Kłódki niema. Wystarczy wsunąc łapsko przez otworek, pociągnąć zasuwę i jest sie w środku.
Po wyjściu proszę jednak zamknąć ponownie!!!
Nie potrzeba by niewtajemniczone ludy sie po niej błąkały.

Re: Jaskinia Wiślana
Autor: justbiel (IP zapamiętane)
Data: 13 Jun 2008 - 17:14:14

Wszyscy niewtajemniczeni dziękują za tą informacje na forum publicznym

:)



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss