dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Wilczy Aven na Górze Zborów
Autor: maciek (IP zapamiętane)
Data: 15 May 2005 - 10:25:37

Czy ktoś wie gdzie znajduje sie ten obiekt bo mimo moich poszukiwań nie odnalazłem go a pobobno w czsie jego odkrycia gdy kopano tu okopy osiągnieto w nim znacznie wieksza głebokosć niz obecnie ?
maciek

Re: Wilczy Aven na Górze Zborów
Autor: hassel (IP zapamiętane)
Data: 25 Sep 2006 - 12:44:10

Moje pytanie dotyczy innej prozni ,ale to ten sam rejon.Aven miedzy Baba, a Dziadem na g.Koloczek-czy jest mozliwe znalezienie jego dalszej kontynuacji (oczywiscie po dosc uciazliwych pracach ziemnych)?, to w koncu spora jak na Jure studnia (srednica ,stare nacieki -wszystko to bardzo pobudza wyobraznie!!)

Re: Wilczy Aven na Górze Zborów
Autor: M (IP zapamiętane)
Data: 25 Sep 2006 - 18:06:40

hassel ten obiekt naprawdę wygląda nieźle i że to nie wszystko co widać.. eksploracja przyniosła by napewno niezłe odkrycie.

Re: Wilczy Aven na Górze Zborów
Autor: hassel (IP zapamiętane)
Data: 27 Sep 2006 - 13:20:46

Tyle ze trzeba by do tego Czeskich grotolazow - z ich energia, i cierpliwoscia,!!!!!!!!To naprawde kupa roboty!!

Re: Wilczy Aven na Górze Zborów
Autor: M (IP zapamiętane)
Data: 27 Sep 2006 - 17:42:33

To fakt jest tam co robić, ale czasami po krutkim grzebaniu nieźle puszcza kto wie co tam na dnie piszczy?

Re: Wilczy Aven na Górze Zborów
Autor: maciek (IP zapamiętane)
Data: 27 Sep 2006 - 20:12:54

No rzeczywiście ten Aven to ciekawa sprawa ale mnóstwo gruzu itp marasu do wyciagnięcia.
Ciekawe jak z wypływem powietrza i wytopem zimą.

Re: Wilczy Aven na Górze Zborów
Autor: hassel (IP zapamiętane)
Data: 27 Sep 2006 - 21:14:10

jA ZIMOWA PORA, NIE SPRAWDZALEM TEJ STUDNI ;ALE MOZE KTOS TAM ZAGLADAL I SPRAWDZAL WYTOPY?



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss