dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Na deszczowe dni - najlepsze grzane piwo i dobry film jaskiniowy, o kobiecie nie wspominajac ...
Autor: maciek (IP zapamiętane)
Data: 08 May 2005 - 14:37:47

Od pewnego czasu zbieram i nagrywam rózne filmy o tematyce m. in. jaskiniowej - głównie z jaskiń polski ( Jury i innych gór )
Mam pewną kolekcje takich filmów - czy ktoś ma podobna pasję i też zbiera filmy, zdjecia, slajdy jaskiniowe - chętnie bym się powymieniał ...
maciek

Re: Na deszczowe dni - najlepsze grzane piwo i dobry film jaskiniowy, o kobiecie nie wspominajac ...
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 08 May 2005 - 17:05:32

Mam do ciebie macku pytanie, czy twoje filmy z kolekcji masz na cd czy na kasetach??

Re: Na deszczowe dni - najlepsze grzane piwo i dobry film jaskiniowy, o kobiecie nie wspominajac ...
Autor: Mariusz-Bąk (IP zapamiętane)
Data: 08 May 2005 - 17:06:51

Maciek ja od lat kręcę filmy w jaskiniach Jury i mam niezłą kolekcję!!!

M.

Re: Na deszczowe dni - najlepsze grzane piwo i dobry film jaskiniowy, o kobiecie nie wspominajac ...
Autor: Heniek Wąs Popularny (IP zapamiętane)
Data: 09 May 2005 - 14:18:05

po co to

Re: Na deszczowe dni - najlepsze grzane piwo i dobry film jaskiniowy, o kobiecie nie wspominajac ...
Autor: maciek (IP zapamiętane)
Data: 09 May 2005 - 21:02:22

Do quazza - te filmy mam na kasetach

Re: Na deszczowe dni - najlepsze grzane piwo i dobry film jaskiniowy, o kobiecie nie wspominajac ...
Autor: Jańcio Wodnik (IP zapamiętane)
Data: 09 May 2005 - 22:06:43

a tak te groty małe i duże płytkie i głebokie tylko się zpuścić na dno studni to odrazu lepiej8)" alt="8)" src="smileys/sp-cool.gif" />

Re: Na deszczowe dni - najlepsze grzane piwo i dobry film jaskiniowy, o kobiecie nie wspominajac ...
Autor: maciek (IP zapamiętane)
Data: 12 Oct 2006 - 23:16:09

ostatnio właśnie zrobilismy filmy z Urwistej, Olsztyńskiej i Siedleckiej.

Re: Na deszczowe dni - najlepsze grzane piwo i dobry film jaskiniowy, o kobiecie nie wspominajac ...
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 12 Oct 2006 - 23:19:14

a beda gdzies dostepne ?



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss