dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Nowa dziura
Autor: kudlacikus (IP zapamiętane)
Data: 02 Mar 2015 - 10:42:10

Witam
Od lat wielu chodzę po jaskiniach i dopiero w ostatnim czasie wpadło mi do głowy by samemu ich poszukać, no i znalazłem. Pierwszą na terenie gdzie nikt chyba nie szuka Tutaj opisałem dotychczasowe działania w tej jaskini [elawolny.com] . Druga trochę w innym rejonie, dobrze rokuje, tylko zatrzymała nas spora wanta w studni - pierwszy dzień eksploracji przyniósł udostępnienie zaledwie 3m studzienki i widok na sporą szczelinę (jakieś 8m w poziomie i 6 w pionie, dalej skręca) niestety ja się tam nie mieszczę. Mam nadzieję do lata zakończyć eksploracje obu dziur i udostępnić ich lokalizację.


W czasie kopania znaleźliśmy takie [plus.google.com] kości - czy ktoś wie co to była za gadzina. Myślę, że to jakiś trawożerca, ale jaki?



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-03-02 19:07 przez kudlacikus.

Re: Nowa dziura
Autor: kudlacikus (IP zapamiętane)
Data: 08 Mar 2015 - 10:19:33

Niestety, w ostatnia sobotę próba obejścia wanty zakończyła się niepowodzeniem. Udostępniona obok studzienka tylko dla niezwykle szczupłej osoby – moje 110cm w klatce dyskredytuje mnie całkowicie. Trzeba użyć „ciężkiego sprzętu” i rozbić kawał wanty – bez pomocy się nie obejdzie …..



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss