dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Jaskinia komarowa
Autor: Waldek (IP zapamiętane)
Data: 09 Jun 2012 - 10:59:50

Witam wszystkich
Jestem tu nowy,szukam od jakiegoś czasu namiarów na jaskinię Komarową w Sokolich Górach.
Czy ktoś może mi pomóc? Czy macie może jakieś fotki wejścia tak abym miał jakieś odniesienie, cos co może mi pomóc w odnalezieniu tej jaskini. Byłem 2 razy w okolicy, ale nie udało mi się trafić.
Pozdrawiam
Waldek

Re: Jaskinia komarowa
Autor: maciek_czer (IP zapamiętane)
Data: 10 Jun 2012 - 00:15:49

Choroba, byłem tam tyle razy ale wytłumaczyć Ci nie potrafię :(

Re: Jaskinia komarowa
Autor: Jacooś (IP zapamiętane)
Data: 10 Jun 2012 - 12:00:57

Witaj,
Być może ten link pomoże Ci w poszukiwaniach:

[www.rzechy.pl]

Pozdrawiam, Włodek "Jacooś" Porębski.

Re: Jaskinia komarowa
Autor: smar (IP zapamiętane)
Data: 10 Jun 2012 - 20:40:28

Idź od parkingu przy drodze Olsztyn-Biskupice drogą na wschód. Po kilkuset metrach na drogę wchodzi czarny szlak - idź dalej aż do skrzyżowania z czerwonym Szlakiem Orlich Gniazd (cały czas na wschód jeszcze trochę ponad kilometr). Od węzła szlaków skręć czerwonym na południe. Po kilkudziesięciu metrach odbija na południowy wschód słabo czytelny leśny dukt - pomiń go. Po kolejnych kilkudziesięciu metrach czerwony szlak skręca na zachód (do tej pory wszystko jak na mapie powyżej) a na południowy wschód odbija od niego kolejny leśny dukt - porzuć szlak i idź tym duktem (duktów niestety na mapie nie ma) Będziesz się poruszał mając po prawej ręce serię skał Puchacza. Po przejściu jakichś dwustu-trzystu metrów powinieneś ujrzeć charakterystyczny cypel skalny (około 100m od duktu na południe) z okapem i oknem skalnym - i to jest to!
Uwaga - na mapie powyżej jak i na wielu innych jaskinie Bednarka, Fikuśna i Maurycego są pomylone (powinny być w takiej kolejności jak napisałem :) )

Re: Jaskinia komarowa
Autor: Waldek (IP zapamiętane)
Data: 11 Jun 2012 - 06:48:35

Dzięki serdeczne
W najbliższym czasie spróbuje jeszcze raz :)



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss