dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--1234
Bieżąca strona:4 z 4
Re: Początkujący.
Autor: szpej (IP zapamiętane)
Data: 08 Apr 2011 - 09:38:33

ps. warszawa

Re: Początkujący.
Autor: gagu (IP zapamiętane)
Data: 08 Apr 2011 - 10:04:18

Kiedyś na jakąś poziomą możemy się ustawić. Może jakiś wyjazd w świętokrzyskie również. :D

Re: Początkujący.
Autor: bingo80 (IP zapamiętane)
Data: 04 May 2011 - 21:49:12

Witam po krótkiej przerwie.
Fajna ta studnia szpatowców.
tylko małpę zgubiłem pewnie jak ktoś znajdzie to nie odda ale jeżeli będzie ktoś uczciwy to bym prosił a i też odpłacę się. Nie tyle ja zgubiłem co kolega, ale moją.
Pojadę znów niedługo ponieważ chcę podjąć tam drogę wspin. Jak patrzyłem to trudna ale dam pewnie radę.
Myślałem tam coś pokotwić jeszcze tylko nie wiem czy można.
Myślę teraz o studnisku.
Fajnie tam jest?
A i jeszcze pytanko jako laik - poręczówkę robicie z jednej liny? bo mi się wydaje, że starczy, do zjazdu ktoś mi tam mówił że jedna, ale ja daje dwie bo kotwą nie ufam i dwa stany robię.
pozdrawiam

Re: Początkujący.
Autor: justbiel (IP zapamiętane)
Data: 04 May 2011 - 22:16:56

Ja niczemu nie ufam, w końcu lina to tylko kawałek tworzywa a haki nie wiadomo jaki "profesjonalista" montował i kiedy. Głupio to czasem wygląda ale do Studniska 2 liny a do każdego pionu bądź wędki w dziurze bądź na wspinaczce zawsze 2 punkty. Choćby drugi był na zaklinowanym kawałku wanty. Taka koncepcja od zawsze.

Re: Początkujący.
Autor: Zodiak (IP zapamiętane)
Data: 04 May 2011 - 22:47:14

Do Studniska zabezpiecz się dodatkowo drzewem, a nawet możesz małe oczko zrobić o barierkę. W końcu to prawie 40m. Ale zjazd ciekawy.

Re: Początkujący.
Autor: bingo80 (IP zapamiętane)
Data: 04 May 2011 - 23:12:33

Dzięki.
No też tak uważam jak Wy, tylko kiedyś gadałem z gościem i powiedział a "dejże spokój..."
Pozdrawiam

Idź do strony:  <--1234
Bieżąca strona:4 z 4


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss