dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--1234567
Bieżąca strona:7 z 7
Re: Kolejny wypadek
Autor: van der Coghen Piotr (IP zapamiętane)
Data: 07 Dec 2009 - 01:33:21

Obchody "Dnia Osób Niepełnosprawnych" trwają w praktyce kilka dni, podobnie jak górnicza "Barbórka", której pierwsze imprezy miały już miejsce w środę a ostatnie w tą niedzielę (i to nie dlatego, że górnicy nie znają się na kalendarzu).
Ja tylko próbowałem zwrócić uwagę moich wykształconych dyskutantów na sprawy, które się toczą wokół, niezależnie od poziomu i temperatury naszych dość jałowych dyskusji.
Ciekawe, ale poziomem ostatnich Państwa komentarzy nie jestem wcale zdziwiony...
.
Pewien angielski polityk miał powiedzenie, które Państwu dedykuję:
"Każdy ma prawo do krytyki, ale nie każdy ma prawo do tego aby jego wynurzenia były serio traktowane ".

Re: Kolejny wypadek
Autor: Kuba Nowak (IP zapamiętane)
Data: 07 Dec 2009 - 08:54:40

Widzę, że pan poseł spać nie może :)
Za pełne zaangażowanie w obchodzenie różnych świąt będę wnioskował o order Sprawiedliwego Wśród Narodów Świata dla pana posła.
Oczywiście na wręczenie orderu zostanie zaproszone TVN i inne media ;)

Re: Kolejny wypadek
Autor: michal_aniol (IP zapamiętane)
Data: 09 Dec 2009 - 20:22:54

[bielskobiala.gazeta.pl]

Pozdrawiam
Michał Pawlikowski

Re: Kolejny wypadek
Autor: TomX (IP zapamiętane)
Data: 09 Dec 2009 - 22:58:47

No całkiem sensowne te koguty, ale dobrze by było gdyby w parze z przywilejami szły pewne obowiązki - za kierownice karetki nie siada sie mając zwykłe prawo jazdy, nie wiem jak jest dokładnie, ale podejrzewam że tak ekstremalna i odpowiedzialna jazda wymaga jakiś dodatkowych szkoleń. Nie wiem też jak wygląda obecna sytuacja z kierowcami w GOPRze, ale wolałbym żeby pędzące na sygnale do wypadku wozy ratownicze same nie ulegały wypadkom, jak to niedawno na jurze bywało...

Re: Kolejny wypadek
Autor: Alik (IP zapamiętane)
Data: 10 Dec 2009 - 13:30:49

To niesamowite jacy ludzie rządzą tym krajem.. Boże uchowaj nas przed tymi "opiekunami", bo z wrogami sobie poradzimy sami!

Re: Kolejny wypadek
Autor: model (IP zapamiętane)
Data: 11 Dec 2009 - 00:30:28

"Ciekawe, ale poziomem ostatnich Państwa komentarzy nie jestem wcale zdziwiony... "

No proszę, nie dość, że "Super men" to jeszcze "Yntelygent". Szkoda, że kompletnie bez poczucia humoru.

Idź do strony:  <--1234567
Bieżąca strona:7 z 7


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss