dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--123
Bieżąca strona:3 z 3
Re: Jaskinia kryształowa ludwinow
Autor: leszak (IP zapamiętane)
Data: 06 Oct 2009 - 22:01:04

Witam, byłem tylko 2giego dnia z koleżanką. Nie przyjechałem pierwszego, bo bla, nie byłem pewiem, ale teraz żałuje imprezy. Jaskinia na prawdę świetna. Ogromna, byłem w środku godzinę i za małoo.

BTW.
Zna ktoś taka blondynkę z brzeszcza, w swetrze w paski, co złaziła na dół z koleżanką ze speleoklubu? :D
Była też pierwszego dnia, imienia zapominałem, pewnie kończy się na 'A'.

Re: Jaskinia kryształowa ludwinow
Autor: Malpeczka159159 (IP zapamiętane)
Data: 07 Oct 2009 - 00:19:50

Oj brzozowki..:) super było:) żałuję tylko że nie byłem w sobotę... Może załapałbym się do wiernej bo w niedzielę już zamknięta była.. Ale brzozowa też piękna zwłaszcza ten boczny korytarz na samym początku...Jakieś 3 godziny spędziliśmy w środku starając się wejść wszędzie a Na koniec utknąłem w z2 na pętli i nie pomogło zdjęcie ubrań:p pozdrowienia dla dziewczyny (chyba z brzeszczy była) która podpuscilismy do wejścia w korytarzyk na końcu głównego ciągu:) Co do zdjęć to postaram się wrzucić moje w najbliższym czasie bo nie miałem kiedy się tym zająć. Pewnie się leszek gdzieś minęliśmy w środku bo sporo ludzi było:) my w 4 takim białym golfem byliśmy może nas kojarzysz:)

Re: Jaskinia kryształowa ludwinow
Autor: leszak (IP zapamiętane)
Data: 07 Oct 2009 - 19:46:07

oj przykro mi nie bardzo:) ale chętnie złapię do was kontakt na wspólny wypad gdzieś na jurę :)

Re: Jaskinia kryształowa ludwinow
Autor: Malpeczka159159 (IP zapamiętane)
Data: 09 Oct 2009 - 23:39:31

Możemy się jakoś zgadać nie ma sprawy chociaż narazie nie planujemy nic ale pewnie w przyszłym tygodniu gdzieś pojedziemy:) jak coś to masz moje gg 5558025 chociaż rzadko na nim jestem:p

Idź do strony:  <--123
Bieżąca strona:3 z 3


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss