dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  123-->
Bieżąca strona:1 z 3
Wasze "najdziwniejsze" znaleziska...?
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 15 Jul 2006 - 13:20:11

Witam,

piszac ten watek, mam nadzieje ze podzieliscie sie ze mna swoimi dziwnymi znaleziskami w jaskiniach, co spotykacie?ludzi czy zwierzeta? moze jakies dziwne przedmioty? martwe lub ozywione:) lub wszystko inne, co ciekawe i warte napisania...?

Pozdrawiam.
W.Z

Re: Wasze "najdziwniejsze" znaleziska...?
Autor: flinstone (IP zapamiętane)
Data: 17 Jul 2006 - 12:31:25

Poza częstymi sladami zabaw w części przyotworowej i śladów miłości:) znalazłem wdeptany w ziemię szkielet psa w jaskini borsuczej w Podskalanach. Tak wprasowany w glinke wyglada, jak prehistoryczny zwierz swieżo odkopany przez speleologów. Dodatkowo w schronisku w dolinie Racławki znalazłem "nacieki" zrobione przez kogoś z gliny. A pierwsze wrazenie było mile zaskakujace;)

Re: Wasze "najdziwniejsze" znaleziska...?
Autor: Ziro (IP zapamiętane)
Data: 18 Jul 2006 - 15:06:46

Witam ! Ostatni w jaskini Pod Bukami znaleźliśmy: muszle WC, chlapacze od Trabanta, różne ciekawe buteleczki, siatkę ogrodzeniową, rolke papy, stary telewizor, części od odkurzacza, podpaski, pampersy, gumioki, trzewiki, kawałki azbestu i wiele, wiele innych ciekawych śmieci. Niestety nie znaleźliśmy adresu właściciela tych przedmiotów - a szkoda bo by ............

Re: Wasze "najdziwniejsze" znaleziska...?
Autor: chmurny (IP zapamiętane)
Data: 18 Jul 2006 - 17:16:31

Witam.
Tydzień temu w jaksini koralowej spotkaliśmy ....DINOZAURA i jego kompana nietoperka
Oj a było tego więcej w górnym korytarzu gdzie ktoś moim zdaniem imprezował i zrobił istne muzeum figurek z gliny min.popielniczka,rózne zwierzątka,postacie,penis i wiele innych ,niestety aparatu na górę już nie brałem i nie ma co pokazać ,może następnym razem.

Re: Wasze "najdziwniejsze" znaleziska...?
Autor: egzor (IP zapamiętane)
Data: 19 Jul 2006 - 12:17:30

Cytat:
Ziro napisał:
Witam ! Ostatni w jaskini Pod Bukami znaleźliśmy: muszle WC, chlapacze od Trabanta, różne ciekawe buteleczki, siatkę ogrodzeniową, rolke papy, starytelewizor, części od odkurzacza, podpaski,pampersy, gumioki, trzewiki, kawałki azbestu iwiele, wiele innych ciekawych śmieci. Niestety nie znaleźliśmy adresu właściciela tych przedmiotów - a szkoda bo by ............

A otwór znaleźliście ?

Pozdrawiam
Egzor
[jurajskie.strony.pl]



Re: Wasze "najdziwniejsze" znaleziska...?
Autor: Ziro (IP zapamiętane)
Data: 19 Jul 2006 - 20:45:06

Witam ! No prawie nam się udalo . Jeszcze jeden wyjazd i moze cos z tego będzie :)
Pozdrawiam
Robert"Ziro"Pest
Speleoklub Brzeszcze

Re: Wasze "najdziwniejsze" znaleziska...?
Autor: Magdulka (IP zapamiętane)
Data: 26 Jul 2006 - 22:14:12

wzg3 a Ty co ciekawego znalazłeś w jaskiniach????



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2006-07-26 22:14 przez Magdulka.

Re: Wasze "najdziwniejsze" znaleziska...?
Autor: wzg3 (IP zapamiętane)
Data: 27 Jul 2006 - 20:18:21

do tej pory to duzy kiel niedzwiedzia jaskiniowego :)


pozdrawiam.

Re: Wasze "najdziwniejsze" znaleziska...?
Autor: Alferek (IP zapamiętane)
Data: 03 Aug 2006 - 09:45:49

zdechłą kurę w Kryspinowskiej - śmierdziało na kilometr

Re: Wasze "najdziwniejsze" znaleziska...?
Autor: justi (IP zapamiętane)
Data: 03 Aug 2006 - 12:02:53

Rok temu jak byłam w J. w Sułoszowej znalazłam mnóstwo białych piór, smród był nieprzeciętny, być może była to sprawka jakiegoś lisa. A tak w ogóle udało mi się znaleźć w jaskiniach: guziki, garnek bez dna, puszka z piwa z datą 2000r. i czaszkę jakiegoś zwierzątka, ale nie wiem co to było.

Idź do strony:  123-->
Bieżąca strona:1 z 3


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss