dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  123-->
Bieżąca strona:1 z 3
Eksploracja jaskini Dzikiej
Autor: ricco (IP zapamiętane)
Data: 16 Jan 2009 - 10:36:46

Widzę że jaskinia Dzika jest eksplorowana:
[79.189.66.42]
Jakies sukcesy są ?

Re: Eksploracja jaskini Dzikiej
Autor: artur (IP zapamiętane)
Data: 16 Jan 2009 - 11:55:38

To nie dzika, ale wolałbym nie mówić co :) Poza wnęką z makaronami - jakieś 1,5 metra, niewiele więcej nowego. Kilka metrów poniżej pojawiły się majaki dalszej części korytarza, ale kopanie było na żywca w gruzowisku, które ostatecznie się zawaliło. Jak masz ochotę przerzucić parę ton gruzu wapiennego to zapraszam.

Re: Eksploracja jaskini Dzikiej
Autor: michal_aniol (IP zapamiętane)
Data: 16 Jan 2009 - 21:59:37

Podaj mi artur jakiś namiar mailowy na siebie. Wysyłałem ci prywatną wiadomość na forum, ale wygląda na to że to nie działa.

Pozdrawiam
Michał Pawlikowski

Re: Eksploracja jaskini Dzikiej
Autor: artur (IP zapamiętane)
Data: 17 Jan 2009 - 18:15:46

Podałem, priv działa, tylko nie wysyła powiadomień na maila z rejestracji, wg mnie to wada mechanizmu.

Re: Eksploracja jaskini Dzikiej
Autor: waldi (IP zapamiętane)
Data: 10 Nov 2009 - 08:43:52

Panowie ile dokładnie puściło w Dzikiej..., czy prace eksploracyjne nadal trwają..

Re: Eksploracja jaskini Dzikiej
Autor: artur (IP zapamiętane)
Data: 10 Nov 2009 - 09:46:01

To nie dzika, puściło 1,5 metra z ładną nyżą z makaronami, niestety dalej na tym poziomie było ślepo. Poniżej ukazał się fragment mytej studni z polewami. I na tym stanęło, kopanie w osypującym się gruzowisku nie jest najprzyjemniejsze ;). Zwaliliśmy więc całość nawisu i teraz trzeba wybrać pewnie z kilka ton. Praca pewnie na 3-4 wyjazdy dla 4 osób. Teoretycznie jest szansa na dalszy ciąg biorąc pod uwagę charakter korytarza i badania geofizyczne. Od tamtego czasu jednak prace wstrzymano. Jaskinia fajna do eksploracji w porze zimowej. Chętnych zapraszam na priv albo mailowo: arturmaplamatekropkapl.

Re: Eksploracja jaskini Dzikiej
Autor: krytix (IP zapamiętane)
Data: 10 Nov 2009 - 11:19:11

Wysłałem Ci wiadomość na priva ale nie wiem czy doszła. Mail na pewno dobry?? :]

Re: Eksploracja jaskini Dzikiej
Autor: artur (IP zapamiętane)
Data: 10 Nov 2009 - 14:58:14

Priv doszedł, odpisałem. Mail zamień sobie opis słowny na znaczki i będzie ok, nie podaję pełnego ze względu na spam i tak mam go za dużo :)

Re: Eksploracja jaskini Dzikiej
Autor: Kuba Nowak (IP zapamiętane)
Data: 10 Nov 2009 - 15:12:38

... gruz?
To pewnie Dziewicza.
Gratuluję! Dzięki takiej "naukowej" działalności ta dziura jest tak dziewicza, jak 70-letnia dziewka portowa.
Brakuje jeszcze tylko rury spod szamba.
A tak "na priva", to w zimie nietoperze chciałyby tam spokojnie przezimować, podobnie jak w Żarskiej... Arturze.

Re: Eksploracja jaskini Dzikiej
Autor: Dno (IP zapamiętane)
Data: 10 Nov 2009 - 18:47:51

A czy pańska działalność ''naukowa'' w jaskini borsuka w Dubiu była całkiem bez skazy? sądzę że zwierzęta zamieszkujące wspomnianą jaskinię też chciałyby zaznać trochę spokoju.

Idź do strony:  123-->
Bieżąca strona:1 z 3


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss