dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--12
Bieżąca strona:2 z 2
Re: DUO
Autor: nemo (IP zapamiętane)
Data: 02 Mar 2007 - 13:02:04

artur Napisał(a):
-------------------------------------------------------
Jakiej jakości są tanie
> czołówki dostępne na allegro? Warto taką
> kupić ... ?
>
>
> akumulatory to które polecacie ... ?
>


Miałem kiedyś Chińską „niby tikke” po dwóch dziurach rozleciała się i poszła na części do lampki rowerowej ;) a akumulatory to polecam GP (najlepsze) ewentualnie cokolwiek znanej marki. Nie warto kupować tanich.

Re: DUO
Autor: snikers (IP zapamiętane)
Data: 02 Mar 2007 - 14:12:08

ja osobiscie uzywam ZOOMa z tym że mam zarowke diodowa. Cena takiej zarowki to ok 15zl (polecam allegrowicza o nicku "ja2000") - sprzedaje on takowe zarowki i moim zdaniem maja one najlepsze parametry z dostepnych na allegro. Ja zasuwam z tym swiatlem glownie w tatrach wiec na jure powinno Ci wystarczyc.
A co do pytania to ja wybrałbym DUO bo jest to swiatlo typowo do jaskin chociazby ze wzgledow wytrzymalosciowych mechanicznie (uderzenia ,upadki itd) pozdrawiam

Re: DUO
Autor: lachu83 (IP zapamiętane)
Data: 02 Mar 2007 - 16:47:08

Jesli Cie stać, kup Petzla. Miałem 2 tanie czołóweczki. Teraz mam Myo belt 5. Dobre światło jest niezbędne a tego tania czołówka raczej nie zapewni. Przy złym świetle łatwiej o wypadek. Nie warto ryzykować. Kup Petzla, a jak już nie będzie Ci potrzebna to będziesz mógł ją sprzedać.


Re: DUO
Autor: sandwich (IP zapamiętane)
Data: 04 Mar 2007 - 10:21:47

DUO 8 i 14 mają stabilizację, więc jest to argument, by nie kupować DUO 5. Można stosować litowe baterie.
Jeżeli chodzi o porównanie MYO XP, to DUO 14 jest zdecydowanie lepsze.

Re: DUO
Autor: artur (IP zapamiętane)
Data: 04 Mar 2007 - 10:57:51

Dziękuje za informacje, w piątek jednak nie wytrzymałem i testowo kupiłem czołówkę za 29zł - 16 diodowa, świeci pewnie słabiej niż DUO 5, ale jak coś zostanie w domu jako rezerwowa jak prąd wyłączą ;).

Z DUO marzy mi się jeszcze jedna rzecz, żeby zamontowali tam 1 mocną diodę w miejsce halogenu, wtedy pewnie od ręki kupię.

Re: DUO
Autor: sandwich (IP zapamiętane)
Data: 04 Mar 2007 - 11:40:50

Zgadza się ten halogen jest mi zupełnie niepotrzebny.
Czy ktoś próbował montować w miejsce halogenu luxeona lub cos podobnego?

Re: DUO
Autor: B.K. (IP zapamiętane)
Data: 04 Mar 2007 - 13:42:21

Owszem, da sie to zrobic i to dosyc prosto. Trzeba tylko pamietac, zeby nie przyswiecac dluzej niz 10 min, ze wzgledu na nieduzy radiator.

Idź do strony:  <--12
Bieżąca strona:2 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss