dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Sprzęt MTDE
Autor: Albino (IP zapamiętane)
Data: 03 Dec 2006 - 20:36:56

Witam.
Mam pytanie. Czy ktoś w polsce sprowadza spręt firmy MTDE (www.mtde.net)? Interesują mnie buty i nie jestem zbyt chętny do wybierania rozmiaru obuwia ,,on-line'' - wolałbym najpierw przymierzyć, dlatego zamówienie bezpośrednio ze strony producenta odpada. Nie jestem bardzo zaznajomiony z możliwościami dostępu produktów ów firmy w polsce, ale znaleść nic nie mogłem (najbliżej w czechach) a widziałem, że na tym forum ktoś kiedyś pisał o sprowadzaniu produktów MTDE do polski.

Z góry dziękuję za pomoc.

Re: Sprzęt MTDE
Autor: mgala (IP zapamiętane)
Data: 04 Dec 2006 - 19:33:41

hej,

sprowadzamy sprzęt mtde, głównie uprzęże. ale butów mtde nie produkuje. pewnie chodzi ci o buty etche:

[www.mtde.net]

jednej pary nie opłaca nam się ich sprowadzać z mtde. spróbuj się zapytać w przedstawicielstwie etche w polsce.


pozdr
marcin gala

Re: Sprzęt MTDE
Autor: Kiero (IP zapamiętane)
Data: 06 Dec 2006 - 00:05:24

Czesc
Jakies pol roku kontaktowałem sie z przedstawicielem etche na polske i sytuacja wyglada tak ze kaloszy model "klark" nie posiadaja na magazynie. Zamowic mozna conajmniej 5 par w jednym rozmiarze i wtedy oplaca im sie je sprowadzic.
Podobny temat juz kiedys poruszalem [old.forum.speleo.pl]
Mozna tez zamowic inne kalosze bez osnowy w niemieckim sklepie speleo [www.speleo-concepts.de]

Pozdrawiam
Piotr Stelmach

Re: Sprzęt MTDE
Autor: Albino (IP zapamiętane)
Data: 06 Dec 2006 - 17:48:03

Dzęki Panowie.

Z ETCHE SECURITE znacznie prościej niż z MTDE w polsce.

PS. jak się miło porozmawia z Panią w jakieś firmie polskiej, która sprowadza produkty ETCHE SECURITE to zamówi nawet detalicznie jedną sztukę. co do możliwości przymierzenia... niestety nigdzie nie udało mi się tego osiągnąć.



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss