dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
StenLight S-7 z górnej półki
Autor: sandwich (IP zapamiętane)
Data: 22 Oct 2006 - 13:53:03

A może ktoś miał do czynienia z czymś takim


[www.stenlight.com]


Z resztą jak się wejdzie na amerykańskie strony ze sprzętem to my jesteśmy na wsi; Petzl, Black Diamond, Silva i bazarówki.

pzdrw

Sandwich

Re: StenLight S-7 z górnej półki
Autor: Jacooś (IP zapamiętane)
Data: 22 Oct 2006 - 15:13:38

Jarku,
Myslę ze przesadzasz i to bardzo mocno - moi znajomi grotołazi ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Pólnocnej zaopatrują się w sprzęt w Europie (jest droższy ale lepszy niz u nich). Poza wymienionymi przez Ciebie, mógłbym dorzucić sporo innych firm dostepnych "u nas na wsi"..
A Twój poprzedni post - czołowka LIKKI Lite - to nic innego jak marna podróbka MYO 5 - modelu Petzla sprzed kilku lat - juz zastapionego lepszym (na razie "niepodrabialnym") MYO XP.
Innymi słowy - cudze chwalicie, swego nie znacie.
Pozdrawiam serdecznie - Jacooś

Re: StenLight S-7 z górnej półki
Autor: sandwich (IP zapamiętane)
Data: 22 Oct 2006 - 17:12:41

Rozumiem, że przesadziłem z tą wsią, ale jednak wybór firm i czołówek jest nieporównywalny. I nie mieszajmy dwóch wątków. LIKKI to model bazarowy, ale najtańszy luxeon 3W i dlatego chciałem dowiedzieć się czegoś więcej. Miałem go dzisiaj w ręce i wykonanie nie zachwycało, a opisu rzetelnego opisu na temat parametrów nie znalazłem.


pzdrw

Sandwich

Re: StenLight S-7 z górnej półki
Autor: sandwich (IP zapamiętane)
Data: 22 Oct 2006 - 17:13:58

Poza tym kiedyś był tylko karbid i zoom i wszystko było proste.

Re: StenLight S-7 z górnej półki
Autor: Ciru (IP zapamiętane)
Data: 28 Oct 2006 - 17:09:12

a to z tego co jest napisane zwykle ledy.

Re: StenLight S-7 z górnej półki
Autor: sandwich (IP zapamiętane)
Data: 01 Nov 2006 - 15:25:44

Fajna strona na temat czołówek


[www.flashlightreviews.com]





Re: StenLight S-7 z górnej półki
Autor: dbart (IP zapamiętane)
Data: 09 Nov 2006 - 14:31:06

Ja miałem do czynienia z czymś takim. Kolega z USA używał. Bardzo fajna solidna czołówka na dwa Luxeony 3W. Oczywiście żre w cholerę prądu, ale pakiet akumulatorów Li-Ion to pociągnie, przy czym lepiej se go samemu zmontować niż buliś za niego 90$. Wydawało mi się, że robił to SureFire, ale może ktoś sprzedaje pod inną marką. Przypomina trochę samoróbę (ciężkie to) ale solidną. Ma jedną ogromną wadę: cenę.



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss