dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
wytwornica - kupię
Autor: ojciec (IP zapamiętane)
Data: 29 Aug 2006 - 20:59:34

Kupiłbym wytwornicę metalową. Może wiecie gdzie można dostać, a może ktoś ma na sprzedanie?

Re: wytwornica - kupię
Autor: nemo (IP zapamiętane)
Data: 15 Sep 2006 - 00:48:17

A ja poszukuję tytanowej z Ukrainy, może ktoś wie gdzie takie cudo dostanę?

Re: wytwornica - kupię
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 15 Sep 2006 - 08:40:21

Kiedys temat wytwornic byl poruszany na forum. O ile dobrze pamietam to mozna ja sobie sprowadzic od sasiadow.

Re: wytwornica - kupię
Autor: Robal (IP zapamiętane)
Data: 16 Sep 2006 - 22:01:25

Witam !
Ja nabylem ukrainska tytanowa wytwornice na wyprawie na Karabi w maju - od czlonkow z kamandy Cavex, koszt = 37 euro satysfakcja gwarantowana. Po 1 uzyciu tego cuda arianka poszla na allegro. Ta ukrainska jest poprostu doskonala - lekka, wytrzymala i naprawde niezawodna. Mieszcza sie duze kawalki karbidu, nie zapycha sie, naprawde ciezko ja uszkodzic. Jedyny minus - to gwint na wlewie wody - potrafi sie zatrzec jak sie zabrudzi blotem - ale latwo sobie poradzic odkrecajac np karabinkiem.

Niestety zla wiadomosc ( choc nie dokonca musi byc prawdziwa ) ekipa z klubu wlasnie wrocila z Woroniej i chcieli kupic od chlopakow z cavexu wiecej wytwornic - niestety cena skoczyla na cos okolo 60 eu ( nie pamietam dokladnie ale moge sie dowiedziec ) wiec odpuscili temat. Podobno producent ( zaklad wojskowy czy cos takiego ) podniosl ceny.

w kazdym razie - jak ktos bedzie mial mozliwosc nabycia tej wytwornicy w dobrej cenie ( z napisem TNTAH) to goraco polecam



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss