dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  12-->
Bieżąca strona:1 z 2
Prosba-materialy
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 02 Dec 2005 - 18:27:01

Witam
Mam prosbe do was wszystkich, poszukuje wszelkich informacji na temat kartowania, materialy szkoleniowe, itd. Druga moja prosba, poszukuje planow jury lub mapy w malej skali.


Z gory dziekuje i pozdrawiam
holsik

Re: P
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 03 Dec 2005 - 13:40:53

x



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2005-12-13 16:00 przez M.

Re: Prosba-materialy
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 03 Dec 2005 - 13:52:38

Fajnie byloby, rowniez mozesz zrobic skan i przeslac na moja poczte

Re: P
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 03 Dec 2005 - 13:58:20

x



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2005-12-13 16:01 przez M.

Re: Prosba-materialy
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 03 Dec 2005 - 13:59:35

oki dzieki bardzo mam do ciebie prosbe aby skany byly dosc wyrazne, bo sobie je przedrukuje.

Pozdrawiam

Re: Prosba-materialy
Autor: Jacooś (IP zapamiętane)
Data: 03 Dec 2005 - 19:36:29

Drogi guazz. "Zeszycik" o którym pisze Mariusz to mocno nieaktualne "Zasady sporządzania dokumentacji eksploracyjnej i monograficznej jaskiń" autorstwa Mariana Napierały, wydane po raz pierwszy w 1988 roku, opierajace sie prawie w 100% na wczesniejszych pracach, a przedrukowany za zgoda autora w 1994 roku jako materiały szkoleniowe Speleoklubu Dąbrowa Górnicza "do uzytku wewnetrznego". Piszę to w aspekcie uszanowania praw autorskich przy takim "przekazywaniu". Jesli Marian wyrazi zgodę, mogę Ci przekazać pdf-y tej pracy...
Jesli (dotyczy wszystkich forumowiczów) jesteś mocno zainteresowany dokumentacją jaskiń, podaj adres e-mailowy, a wyśle Ci konspekt dotyczący kartowania jaskiń który nie naruszy praw autorskich nikogo poza mną...
A jesli nadal będziesz miał pytania, chętnie Ci pomoge w ich rozwiązaniu - z mała uwagą - teoria nie wystarczy aby się nauczyć mierzenia jaskiń. Pozdrawiam - Jacooś

Re: P
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 03 Dec 2005 - 20:09:16

x



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2005-12-13 16:01 przez M.

Re: Prosba-materialy
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 04 Dec 2005 - 14:13:12

Dziekuje tobie Jacooś a takze tobie Mariuszu. Moj mail to quazz@go2.pl

Re: Prosba-materialy
Autor: Jacooś (IP zapamiętane)
Data: 04 Dec 2005 - 22:13:40

guazzowi wysłałem...Snickers - chyba podałes mi zły adres e-mailowy bo poczta wysłana do Ciebie wróciła do mnie. Podaj jeszcze raz adres. Pozdrawiam - Jacooś (wlodek@life.pl)

Re: Prosba-materialy
Autor: egzor (IP zapamiętane)
Data: 08 Dec 2005 - 13:26:03

A ja ma takie pytanko ! Czy ktoś może mi objaśnić pokrótce jak można najłatwiejszym sposobem zrobić niwelację (pomiar głębokości/deniwelacji) jaskini. Tylko bez użycia sprzętu typu niwalator lub tachimetr bo takiego nie posiadam.

Idź do strony:  12-->
Bieżąca strona:1 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss