dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  12-->
Bieżąca strona:1 z 2
Wiertarka spalinowa
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 10 Sep 2005 - 17:37:53

Witam
Mam pytanie odnosnie wiertarki spalinowej. Jaki jest to koszt?? I jaki model najbardziej polecacie? I jeszcze jedno pytanie, przy kupnie czym trzeba sie kierowac jakimi parametrami?

Re: Wiertarka spalinowa
Autor: model (IP zapamiętane)
Data: 11 Sep 2005 - 22:47:59

Do skruszenia Okiennika Skarżyckiego polecam "fi" 15 m.

Re: Wiertarka spalinowa
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 11 Sep 2005 - 23:01:12

Niewiem czy cie to smieszy ale chyba tak. Chce sie dowiedziec bo mnie to interesuje nie mam zamiaru kupic.



PS. Jak nie masz zielonego pojecia, to proponuje sie nieodzywac.:D

Re: Wiertarka spalinowa
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 11 Sep 2005 - 23:40:50

Zamieszczam zdjecie wiertareczki-zdjecie zapozyczone z national geographic



Model jeszcze zamieszcze kawaleczek artukulu:

...Na początku wyprawy Aleksander Karpeczenko, zwany dalej "Cegla" przymierzal sie do nowej wiertarki spalinowej, ktorej planowal uzyc do wiercenia otworow na ladunki wybuchowe, w celu poszerzenia waskich korytarzy... Jaskinia Krubera.

tekst pochodzi z national geographic




Re: Wiertarka spalinowa
Autor: model (IP zapamiętane)
Data: 12 Sep 2005 - 00:15:05

Ok. Jeny - pożartować nie wolno? Jacy Wy nagle poważni sie zrobiliście ludeczkowie. Widze, że niektórzy tylko mają przywilej żartować na tym forum. :D:P Ha. Ha. Pozdrawiam Was serdecznie

Re: Wiertarka spalinowa
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 12 Sep 2005 - 00:16:09

Sorka za mnie czasami nie znam sie nazartach. Pozdrawiam

Re: Wiertarka spalinowa
Autor: model (IP zapamiętane)
Data: 12 Sep 2005 - 00:25:34

Widze,że nie śpisz? Kamień z serca, myślałem że nagle wszyscy spoważnieli. :D Tak na poważnie to w "Jaskiniach" przeczytałem,że każda działalnośc, która zmienia nieodwracalnie formy skalne(czy jakoś tak, wiadomo o co chodzi) jest prawnie zabroniona bez względu na to czy jest w obszarze chronionym, czy też nie. Na zdrowy rozsądek, to pewnie działania te, które maja na celu ratowanie życia ludzkiego - są usprawiedliwione. Pozdrawiam Cie .

Re: Wiertarka spalinowa
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 12 Sep 2005 - 00:41:51

Dzieki model za info, juz od dluzszego czasu zastanawialem sie nad tym mojim nurtujacym problemem. A tak pozatym jestem nocnym markiem:D:D:D



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2005-09-12 00:43 przez quazz.

Re: Wiertarka spalinowa
Autor: egzor (IP zapamiętane)
Data: 12 Sep 2005 - 15:09:13

Jeżeli masz coś do przekucia to po co kupować od razu wiertarkę spalinową ! Można coś wypożyczyć w wypożyczalniach budowlanych ! Tam mogą mieć wiertary spalinowe lub młoty udarowe elektryczne do tego agregat prądotwórczy o dużej mocy. Wyjdzie na to samo bo wiertarka spalinowa to Młot udarowy + agregat prądotwórczy - takie 2 w 1 - tylko po co tachać do dziury agregat jak można mieć przedłużacz. Z młotów udarowych to dobry jest STHIL, HILTI, MAKITA - dość duża moc niewielka waga i gabaryty.
W Częstochowie wypożyczalnie są na ul. Głównej (B-cia Bronkowie), Hale Warta i jakaś na rynku Wieluńskim.
Koszt pożyczenia sprzętu to około 60-100 zł brutto doba.

He He dostaniemy Bana za takie tematy !

Re: Wiertarka spalinowa
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 12 Sep 2005 - 15:21:23

no bana mozemy zebrac na szybko:D ale wtedy zarejestrujemy sie np. o niku banan:D a tak na powaznie zgodze sie z toba ale jezeli jestes w dziurze ktora ma np. 600m gleokosci i dlugosci 3000m, to raczej bylo by uciazliwe targac kabel za soba

Idź do strony:  12-->
Bieżąca strona:1 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss