dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  <--12
Bieżąca strona:2 z 2
Re: KASK
Autor: Mx (IP zapamiętane)
Data: 22 Jul 2005 - 20:23:07

To zależy ile masz kasy :), nie wiadomo jeszcze jak bedą wyglądać nowe kaski, także to troche niewiadoma, a starych Ecrinów jest coraz mniej. Jeśli potrzebujesz na już to najlepiej kupić Ecrina i mieć narazie spokój, jeśli chcesz coś czego nie mają inni to na zagranicznych tronach www możesz poszukać Ecrin rocka w wersii special edition wykonanego z włókien węglowych :) ale to żadkość :).
Pozdrawiam
Mx

Re: KASK
Autor: point (IP zapamiętane)
Data: 24 Jul 2005 - 10:22:06

dobra ja slyszalrm ze nie zanosi sie na nowe modele ecrnów

Re: KASK
Autor: point (IP zapamiętane)
Data: 24 Jul 2005 - 10:40:01

jednak kupie w monachjum ecrina bo akurt moja koleznak jedzie tam do pracy no i wraca po wakcjach a teraz bede jeszcze smigalz z salewa. A te vetexy to nie sa taki jak ecrin niby podobne ale to nie to samo jednak sa inne i maja wiecj funkcji do regulacji ale i tak uz zamówilem ecrinab roca i zatyczkin do otworów wetylacyjnych . WE wrocku w sklepie powiedzieli ze nie zapowiada sie na nowe ecriny i ze vertexy nie sa nastepsami ecrina ,rock a w drugim mówili ze vent to zastepca ecrona roc i komu tu wierzyc ?? dziki MX
Pozdrawiam

Re: KASK
Autor: agnieszkaj (IP zapamiętane)
Data: 27 Jul 2005 - 23:45:49

mam vertexa, w sumie nieźle się sprawdza, jest możliwość szybkiego, całkowitego zasłonięcia otworów wentylacyjnych. Jego główny minus to wielkość zewnętrzna- jest znacznie większy od ecrina - oraz fakt, że trudno go dopasować do rozmiaru przeciętnej damskiej głowy - regulacja się kończy, a kask mimo to spada na oczy:-:
Rozwiązaniem jest gruba czapka...
Pozdr.

Re: KASK
Autor: point (IP zapamiętane)
Data: 22 Aug 2005 - 15:14:23

No wiec ja kupilem Ecrina za 42 euro :D taniej jak w polsce zanim go wycofali

Re: KASK
Autor: mikom (IP zapamiętane)
Data: 28 May 2013 - 20:47:09

A ja lubię Camp`a High Star, może dlatego że nigdy nie używałem Edelride czy Ecrin, CAMP jest mały wszędzie się zmieści, ma dobre mocowanie dla czołówki. A może nie jestem wybredny, bo wiele lat poginałem w budowlanym.

Re: KASK
Autor: damien (IP zapamiętane)
Data: 20 Jun 2013 - 22:23:50

Jedyną wspólną cechą wspomnianych kasków czyli vertexa venta i ecrina to producent. ;) używam ich obu.

Idź do strony:  <--12
Bieżąca strona:2 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss