dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Re: DUO Led14
Autor: m (IP zapamiętane)
Data: 27 Dec 2004 - 18:19:16

no wlasnie pisalo ze nei dziala z produktami DUO wyprodukowanymi przed 1 stycznia 2004 r wiec myslalem ze kaka ale spox zadzialalo i ulzylo mi :)

Re: DUO Led
Autor: Kuba (IP zapamiętane)
Data: 29 Dec 2004 - 15:17:52

Przekładka Petzla zwykłej żarówy na 3, 5 lub 8 LED jest bezproblematyczna, nie ma sensu produkowania czegoś chupniczo. Jasnosc do przyjecia jako swiatło manewrowo-awaryjne do czynności na sprzęcie, linach, punktach. 8 LED moze być namiastka oswietlenia podstawowego.

Małżonce doraźnie kupiłem patent chinski za 45 złote 8 na 4 LED i ta czwórka odpalona z moja Petzlowska 5 LED przysporzyła mi kupę zgryzoty. Jak odpaliła 8 to zypełnie spokojnie obejrzeliśmy sobie Meziad. Ja latałem na halogenie, kto mnie zna wie że nie uzywam aceto.
Funkcjonalnie nie ustepuje czołówce Petzla, wytrzymałośc szczelnośc, wyjatek że to jego światło podstawowe to tylko diody ale za to ma przłącznik na 4 lub wszystkie. Szczelnośc podobna moze troszkę narazony na obicia barrdziej niż DUO.

Postep jest ogromny i zmiany rewolucyjne. Wystarczy kupic uzywac i zużyte zastapic po czasie nowym, chuba lepiej na tym się wychodzi. No chyba że wasze hobby to budowa reflektorów.

Re: DUO Led
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 02 Jan 2005 - 15:04:29

mam aceto ale moim aaryjnym oswietleniem jest tak zwany chinski patent z www.allegro.pl za okolo 35zl jest wodoszczelna oszczedna i najwazniejsze ze za 35zl:):)

Re: DUO Led
Autor: krasy (IP zapamiętane)
Data: 24 May 2005 - 22:22:36

co myslice o instalacji diod nowej generacjo w duo? podobno strasznie sie grzeja przyklad: [www.lediko.com]

Re: DUO Led
Autor: Mx (IP zapamiętane)
Data: 24 May 2005 - 23:44:18

Krasy ty sie lepiej spytaj członków EXTREME o takie sprawy hehe
Mx

Re: DUO Led
Autor: Mx (IP zapamiętane)
Data: 25 May 2005 - 09:36:08

Lepiej spytaj

Re: DUO Led
Autor: Mx (IP zapamiętane)
Data: 25 May 2005 - 09:52:21

A może lepiej nie pytaj:-(

Re: DUO Led
Autor: Mx (IP zapamiętane)
Data: 25 May 2005 - 10:16:02

Przepraszam źle się czuję. Jakoś tak dziwnie.

Re: DUO Led
Autor: Merec (IP zapamiętane)
Data: 25 May 2005 - 11:50:15

Grzeją się, i to na tyle że jest to problem ograniczający ich szersze zastosowanie nie tylko w latarkach używanych do eksploracji jaskiń.

Re: DUO Led
Autor: Mx (IP zapamiętane)
Data: 25 May 2005 - 13:30:56

Nie podoba mi sie to że ktoś sie podemnie podszywa :( 3 powyższe posty nie są moje , no cóż wśród grotołazów też sie zdażają bezmózgi :P
Pozdrawiam
Mx



Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss