dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  12-->
Bieżąca strona:1 z 2
oswietlenie
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 14 Mar 2005 - 01:01:51

Witam wszystkich forumowiczowa, mam pytanie jako dodatkowe oswietlenie do aceto co byscie polecili?? oprocz duo. Chcialbym sie dowiedziec o plusach i minusach danego oswietlenia.


Pozdrawiam

Re: oswietlenie
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 14 Mar 2005 - 15:53:44

Mam pytanie ktos mi pomoze???????????

Re: oswietlenie
Autor: B.K. (IP zapamiętane)
Data: 14 Mar 2005 - 16:10:13

Jesli karbid to twoje zasadnicze swialo to polecam Ci chinska podrobe tikki na 5 led. Minus to kiepskie ledy (ale cos widac), a zalety to cena ( 12zl) i rozmiary :P

Re: oswietlenie
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 14 Mar 2005 - 16:43:35

Mowie powaznie

Re: oswietlenie
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 14 Mar 2005 - 20:17:20

Czytajac posty na forum na temat zarowek oswietlenia, mam niezly mentlik w glowie nie wiem co wybrac czy zooma z przerobiona zarowka czy moze duo, przerobic poprostu niewiem i szukam porady

Re: oswietlenie
Autor: Michał (IP zapamiętane)
Data: 14 Mar 2005 - 21:58:34

DUO wiadomo jest lepsze można sobie dokupić moduł lub wstawić jakąś żarówkę led.
A jeśli nie masz kasy to bierz zooma to niezniszczalna czołówka, używane czasem chodzą po 50 zł wkładasz 8 LED [lub więcej] i masz niezły sprzęt. A adapter na 4 paluszki w zoomie jest dziecinnie prosto zrobić za ok. 5 zł.

Re: oswietlenie
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 14 Mar 2005 - 22:25:49

A mam do ciebie pytanko wiesz moze gdzie moglbym kupic uzywanego zoomka?? Powiem tak ze mam troche wydatkow przed soba chociazby kurs ktory w koncu zrobie i narazie chce kupic cos tanszego a potem pomysle nad czyms lepszym:)

Re: oswietlenie
Autor: Mx (IP zapamiętane)
Data: 14 Mar 2005 - 22:29:53

ostatnio widzialem konstrukcję podobną do DUO, firmy Lucido, <www.lucido.de> ma 6 led ze zmienną ilością diód świecących i ze zmienną siłą światła i centralnie ma zamontowaną żarówke halogenową, Ja mam jako dodatkowe oświetlenie DUO, i szczerze mówiąc po dokupieniu modułu LED8, nie pamiętam kiedy używałem żarówki halogenowej:), Na biwaki używam Tikki Plus, Mam też zooma, który już wysłużył swoje i jest na emeryturze:). Jeśli potrzebujesz drugiego awaryjnego oświetlenia to rzeczywiście może być to podróbka tikki za 9,99zł, światło jest w miare ok i napewno awaryjnie możesz sie przy nim poruszać pod ziemią, swego zasu zanim kupilem LED8 mialem z tych tanich lampek zrobiony moduł led do duo, i dało sie przy tym chodzić,
Pozdrawiam
Mx

Re: oswietlenie
Autor: Mx (IP zapamiętane)
Data: 14 Mar 2005 - 22:38:29

jeszcze techniczna sprawa odnośnie lampek Lucido&reg;: opisany przezemnie model to T61, zasilana na 3 baterie AA, czas świecenia Led do 300h, i ta przystępna cena 66Euro :):):)

Re: oswietlenie
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 14 Mar 2005 - 22:54:37

Wiesz posiadam Myobelt 3 z MYO ale krew mnie zalewa bo z łba niedosc ze mi wisi przewod od aceto to jeszcze kabel od bateri. Przynajmniej jak dla mnie jest to dosc uciazliwe

Idź do strony:  12-->
Bieżąca strona:1 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss