dyskusje grotołazów
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
modul led
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 22 Oct 2010 - 10:33:24

[customduo.co.uk]

Może kogoś zainteresuje.

Re: modul led
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 22 Oct 2010 - 21:58:31

Bardzo odkrywcze, montuje takie moduły już od ponad 6 miesięcy, podobnie jak kolega Saymon z forum, więc informacja o czym co jest 2x droższe jest chyba bez sensu?

Re: modul led
Autor: quazz (IP zapamiętane)
Data: 22 Oct 2010 - 23:44:16

Myśle że nie jest bez sensu, ponieważ w poście nie oceniam jakości do ceny a pokazuje że dany pomysł funkcjonuje. Kolego eksploruj a nie umieraj i nie napinaj się bez sensu, bo z twoim podejściem do większości postów nie wnosisz nic nowego. Pozdrawiam ciepło, mega wyjadacza jaskiniowego.

Re: modul led
Autor: (IP zapamiętane)
Data: 23 Oct 2010 - 00:47:34

Odezwał się Wielki Guru ja tylko przypominam iż mamy coś takiego w Polsce za 200zł a nie 360zł + sprowadzenie do nas a niczym się to nie różni ta sama technologia. Wiec mnie nie obrażaj nie potrzebnie ponieważ się nie napinam jak to stwierdziłeś.
"bo z twoim podejściem do większości postów nie wnosisz nic nowego"
Oj bardzo mi pojechałeś zaraz się popłacze...
Podszkolenie angielskiego także by się przydało.
"a pokazuje że dany pomysł funkcjonuje"
Taa a testowałeś kiedykolwiek takie rozwiązanie? Masz jakiekolwiek pojęcie jak to działa? Czym uzasadniasz wyższość tej konstrukcji nad innymi?



Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2010-10-23 00:52 przez Ragrastin.

Re: modul led
Autor: petercave (IP zapamiętane)
Data: 24 Oct 2010 - 13:17:50

Dzięki quazz za linka. Mnie zainteresował.
Jeśli będę chciał przerabiać moje Duo, na pewno przeanalizuję gotowe moduły z tej strony jak i ofertę Ragrastina i Saymona, które na moje oko różnią się i to znacznie.
Jedna z przeróbek wywala moduł diod LED, inna zostawia diody i dodaje jedno źródło światła, a jak widać na powyższej stronie, te gotowe moduły mają dwie diody i do tego mogą współpracować z oryginalnymi diodami LED.

Poza tym, wg moich obliczeń:
£38 = 170 zł
£46 = 206 zł

i cytat ze strony:
"We are currently shipping internationally at no extra charge"




Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.

rss